Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek jobban bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek jobban bejön az ha egy pasin olyan trikó vagy póló van ami feszül és kiemeli az izmokat, ez jobban felkelti a figyelmeteket mint egy sima laza pólós srác?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez teljesen mind1. nem feltétlenül kell a feszülős póló, ha izmos, akkor a sima pólóban is látszódik, hogy izmos! :)


Mellesleg, min nem tudtok agyalni ti pasik! :P

2011. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát elég szexi... Igen. (inkább feszülős póló)

Egyértelmű :D Gondolom te is jobban megnézel egy nőt ha annak láthatóak az idomai, mintha csak egy laza pólóban lenne :)

2011. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

22:09


Igazad van.... :D

2011. jún. 24. 22:11
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem spec be:D de ez mindenkinél más
2011. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
mmint a feszülősxD ezt kihagytam
2011. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem pl. nem érdekel.
2011. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hááát... attólfügg hogy mennyire feszül... ha annyira hogy minden egyes kockája látszik,akkor az röhejes ,viszont ha sokat sejtetően a mellizmára ráfeszül akkor az ...hmmm :P
2011. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon szoktam feszülős pólókat hordani, mert akkor izomagynak néznek. És valljuk be, nem alaptalanul. Ha van egy izmos testem és ezt még ki is hangsúlyozom, azzal azt üzenem, hogy ez a legfőbb értékem.

Ha fiatal kis libákra vadásznék, akkor izompólót húznék. Ha komolyabb kapcsolat miatt megyek vadászni, akkor jobb a laza cucc.

2011. jún. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha nagyon feszül rajta akkor az egy kicsit furi , de ha olyan normál póló van raja akkor is lehet látni ,hogy a pasas izmos .
2011. jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik. nekem nagyon erőltetett lesz tőle az egész ember, jobban szeretem a laza pasikat.
2011. jún. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!