Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rocker lányok ti miben mentek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rocker lányok ti miben mentek általában randizni? FONTOS

Figyelt kérdés
kéne egy kis segitség. randizok egy sráccal és gözöm sincs mit vegyek föl.
2011. júl. 6. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy kiló ólom. Rocker férfiként azt mondom, ha nő lennék akkor mindenképpen a másik fél kedvenc együttesének pólójában xD nálam ezzel visznek mindent
2011. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

menj.. 1 szál vörös masniba :D


19F

2011. júl. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Dr.Sör Kálmán válasza:
50%
Akkor ne vegyél fel semmit, az garantált siker :) Előbb-utóbb úgyis ott kötnétek ki:D
2011. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
rocker srácként nekem az is elég ha egyik hétköznapi ruhájában jön:) de ha netán goth ruhákban jelenne meg, akkor örömömben elkezdenék headbangelni...xD :D
2011. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
először azt olvastam headfistingelni... xDDDD
2011. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Háh rockerek xDDD GUIDOké a világ
2011. júl. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is hány éves vagy? azért ott azsem mindegy...és a pasitól is szóval sztem először kérdezzd körbe néhány haverját...h a rock meik stilusát kedveli...aztán meg jó ötlet a kedvenc együtese pólója is de talán kicsit nőcisebb váltoyatban tudod egy kis dekoltázs vagy csak egy sima póló bár akkor a szabására figyelj stb...:D nyár van szóval cipőkből is válogathatsz tenisz deszkás skate bármi szóba jöhet attól is függ hova mentek..de ha egz kis fekete bőrszandált veszel tüsikkel az is jó hatást eredményez ...válltáska sztem elengedhetetlen ...nem bőr normális textilia...én mindehez egy csőgatyát vennék...fekete vagy kék árnyalatai de akár piros vagy más szin is lehet..és végül de nem utolsó sorban a többi kiegészitő nagy fából készölt gyömgyök a nyakadon meg a csuklódon...és persze magadra akazthatsz egy csomó karkötőt;) Pl a táskádra még rakhatsz biztositó tüket meg kitűzőket ..még a lánc is elmegy..vagy hnem rakhatsz két övet.... Egy lelkes designer:)
2011. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsoak köszönöm a választ :) jo ötletek. a többi meg feleslegesen jött ide és válaszolt..
2011. júl. 9. 08:34
 9/18 anonim ***** válasza:
Igazán nincsmit:)
2011. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
én azt hittem hogy a rocker srácok véleménye fontosabb mint "egy lelkes designer"-é...:O
2011. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!