Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létre jöhet vajon bízhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létre jöhet vajon bízhatok még ebben vagy megint jöhet a felesleges érzelem táplálás?

Figyelt kérdés
Szóval aról lenne szó, hogy meg ismerkedttem 1 emberrel. Csak sajna maga az ismerkedés céljával vannak gondok. Ő konkrétan Szex partnert keres/keresett. Kb 3 éve kapcsolatban van és ezt az egész elején ki is hangsujozta, hogy ez nem fog meg változni. De én naív f*sz azt hittem menni fog, hogy érzelem nélkül meg stb. Persze mint ahogy annak lennie kell nagyon sok minden passzol benne a személyisége kinézete stb és így 2 alkalom után bele is estem :S! Már csak 1 hiú abrándot kergetek, hogy vajon én lehetek e számára olyan fontos, hogy létrejöjjön és feladjon minden eddigit?
2011. júl. 7. 17:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat elörre is a sok hiba miatt nem vagyok analfa ,csak ku*vára feszült na meg 1 picit mámoros hangulatú
2011. júl. 7. 17:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy mocs..kos önző riva..nx akarsz lenni, aki kapcsolatokat tesz tönkre, néhány sexért?? Ez a pasi akkor téged is kidob majd a francba, ha ilyen. De tudod mit akarsz. Ha netalántán te lennél neki az igazi, akkoris szemét cselekdet lenne.
2011. júl. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én ezt nem igazán vágom nem is montam ,hogy férfi/nő lennék...tehát na mind 1..A másik meg ,hogy nem én fogom tonkretenni a kapcsolatukat..szerintem az már tönkre van menve ,hogyha erre már hajlik az 1 fél!!A 3.meg az hogy elvileg az ő megfogalmazása szerint nyitott az a kapcsolat amiben van és ebbe a párja is belement!!
2011. júl. 7. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
De abba gondolom nem ment bele a párja, hogy oda adja neked és gondolom a párnak is jó a nője, csak sex kell neki. Ennek ellenére bármi lehet még. De gondolom melletted is kell majd neki más.
2011. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz megpróbálok nem 1 hülye f*sz lenni es elfelejteni. Soha nem lehet számítani semmi jóra ilyen emberektől valszinüleg ,ha létre jönne amire annyira vágyom ugyan úgy félrekurogatna. Neki ez az elve szerinte csak hosszú távon így lehet 1gyütt maradni:((((....De már most annyira megkedveltem/szerettem...A Kapcsolat hozzá állásán kivül..számomra ő lenne a tökély:((..Köszi a válaszodat:(
2011. júl. 7. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit és bocsi, de így gondolom. Majd találsz nála jobbat, megbízhatóbbat.
2011. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!