Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan érjem el, hogy a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy a lány összejöjjön velem, ha már megcsókoltam?

Figyelt kérdés

Hali!


23/f. Beleszerettem egy lányba, 3 hete ismerem, tudom korai, de ez van. Az első igazi randin megcsókoltam, többször is, majd kéz a kézben hazakísértem. A második randin azonban (igaz sietésben volt), még csak semmi puszi, se csók, se kézfogás.

Utólag azzal magyarázta, hogy neki nem meg ilyen egyszerűen a járás, mert sosem volt még komoly kapcsolata és még szűz is, de éreztem, hogy elbizonytalanodott valamiért. Hogyan érhetném el, hogy a barátnőm legyen, mert szeretem? :(


2011. júl. 11. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
nagyon ismerős helyzet szinte ugyan ez a szitu 1 sráccal robi te vagy az?:D
2011. júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem xd, de tanácsokat adjatok légyszi, mert fontos:D
2011. júl. 11. 11:59
 3/7 anonim válasza:
Egyszerűen mond meg neki... :D:D
2011. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lassan cserkészd be mint az őzikéket :P, erre nem tudok mit mondani ;)

Nah viccet félre téve, én leginkább azt veszem észre, hogy a lányok sokszor átrágják magukat a témán, nem szabad őket hagyni agyalni, mert akkor csak lebeszélik magukat, meg félnek elkezdeni, ne nagyon rámenősen, de azért éreztesd, hogy ott vagy, és próbáld meggyőzni őt, hogy te kellesz neki, mert nem hiszem, hogy az első randin megjátszotta magát :)

Próbáld nyíltan megbeszélni ha jön a helyzet, és mindent beszélj meg vele , hogy ne féljen semmitől meg te türelmes vagy, csak azért ne hagyd hogy sokáig húzza.

Remélem segítettem :P

2011. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

általában ilyenkor már nemoskk kell..:P

én a 3 találkozásunnkor már meg ujjaztam, most a d*gás jön...:D

és mielőtt bárki ráfogná hogy ribi, én meg egyéjszakást keresek, k*rvára nem így van, mert szeretjük egymást, egyszerűen megtaláltuk egymás ban a másik felünket:D

amugymeg ha egyéjszakás kéne elmegyek discoba, és ott helyeben meg is dugom, szal ez más és punk tum...:D


Am éreztesd vele, hogy fontos a számodra, és hogy mindent megtennél érte. Szüzeknél nem jön be a lesz*rom oszt majd fut utánam dolog.

Apró ajándékok, és légy nagyon figyelmes gyengéd kedves, és mindig láss a szemedbena "tüzet"...:D

2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy nem szabad lerohanni, csak szép lassan, mindent a maga idejében!

Adj neki időt, ne sürgesd, de mindig legyél vele nagyon türelmes és kedves, figyelmes. Pici, apró kedvességek miatt lehet megszeretni valakit a legjobban, ha csak az egy sms, de akkor is, csak legyen váratlan és kedves.

2011. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
:) a legjobb megoldás ha egy kicsit próbálod ráterelni arra hogy hiányozz neki :) utána hívd el pl meginni egy kólát vagy sétálni :) állj meg és úgyis megkérdezi mi baj lépj oda és csókold meg... és tedd mellé hogy a baj hogy nem vagy az enyém! :D hidd el ez beválik XD nálam is bejött L/17
2012. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!