Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, már találkoztunk párszor, látszólag én is bejövök neki, jókat beszélgetünk, tökéletes az összhang közöttünk, már ott tartunk hogy akár járhatnánk is, tudom hogy nekem kellene lépni, ti hogyan tennétek ezt meg?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell rólam, hogy kissé félénk vagyok, persze azért nem olyan dúrván, de nem akarom elszúrni...

Valami frappánsra gondolok, nem csupán arra hogy Kedvellek, szeretném ha járnánk, stb.....

Előre is köszi az építő jellegű tanácsokat!


2009. ápr. 3. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég ciki megkérdezni h mi lenne ha járnánk. ha egyértelmű a kölcsönösség, akkor megöleled, aztán később közelebb húzódsz hozzá és megcsókolod :) így nem kell konkrétan kimondani semmit, mert a tettek beszélnek :D

persze azért lehet neki kedvességeket mondani mint pl. nahát, jól áll ez a felső, vagy szeretem benned h ilyen megértő/vicces/kedves vagy :D

2009. ápr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lány vagyok...egyszer volt olyan hogy egy srác az első randin[!!!]megkérdezte hogy nem akarok-e vele járni. mit mondjak, kicsit meglepődtem:D elég gáz helyzet volt és nem jöttünk össze.

amit az első válaszoló írt tökéletes. az a legjobb ha csak úgy magától kibontakozik a kapcsolat, szavak nélkül. sok sikert!

2009. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el valahová (vacsora, mozi,stb.) és egy szál vörös rózsával várd. Ez régi, de bevált jel és egyértelmű. Aztán ha a randi közben nem történik meg a csók, kisérd haza és búcsúzásnál feltétlenül próbáld meg. Igy nem kell semmi kijelentést tenni, hogy akkor most járunk, mert evidens. Szerintem ez minden nőnek bejön 16-100-ig, ha csak nem romantika-ellenes. /egy 30 éves nő/
2009. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

az ucsóhoz annyit h szerintem nem olyan jó ötlet... idősebb korban talán, de 14-16 éves korban semmiképp. én 19 éves vagyok de ilyen rózsás vacsorás izével még most is zavarba lehetne ejteni, nem tudnám önmagam adni, csak feszengenék az egész randi alatt és azon gondolkoznék h ezért most mit vár el a srác.

az első voltam

2009. ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Egy esti sétára menjetek el, és ott szerintem jó beszélgetés mellett közeledhetsz. Ha szerencséd van elkezd fázni, te meg átöleled... Vagy ilyesmi :)
2009. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

hát a virágtól tuti zavarba lennék szerintem ha odalépsz hozzá és megcsókolod aztán megfogod a kezét és sétáltok v ilyesmi akk az egyértelmű jel h jártok!

szerintem !

15/L

2009. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz a rózsa. Aki attól zavarba jön, mit szól egy csók után? Persze bizonyos fokú zavarba "jövés" természetes, akárhány éves az ember.
2009. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Időközben már összejöttünk, úgyhogy tárgytalan... de azért köszi a hozzászólásokat :-)
2009. ápr. 5. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!