Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek minden esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden esetben igaz az a mondás, hogy ha egy férfi akar valamit, lépni fog?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem fontol az, ki szívéből szeret s szíve titkát bátran megmutatni kész." (Shakespeare)


Aki biztos az érzéseiben és komolyan is gondolja, az valóban lépni fog..Aki hezitál, és nem gondolja komolyan az soha nem fog lépni, mert bizonytalan magában is, meg az érzéseiben.

2011. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
gondolom párkapcsolati témára gondolsz?! egy igazi férfi igen, egy fiú-kölyök-srác nem biztos.
2011. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akar akkor lépni fog.
2011. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lépni fog ha akkarja a ziroskóbászt
2011. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem.

Egy nagyon gyönyörű lány mindig nézett engem, kb 1 éven keresztül,de én nem hittem,h egy olyan lánynak én tetszhetek. Utólag persze egyértelmű volt.

2011. júl. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyátalán nem igaz minden esetben.


Pl:Egy rozzant külsejű segédmunkás beleszeret egy dúsgazdag Playmate cicababába.Természetesen akarna is tőle valamit,de tudja hogy vajmi kevés esélye van hogy sikerüljön a dolog.Ezért inkább nem fog "lépni".


Ez egy extrém példa volt.De a hétköznapokban is gyakori az ehhez hasonló eset mikor egy srác olyan lányba szerelmes akiről tudja hogy soha nem kaphatná meg.Ezért csak a plátói szerelem marad neki.

2011. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valószínűeg, de,h mennyi idő elteltével, az más kérdés.

Volt egy srác akivel bő egy éve találkoztam egyetlen egyszer, akkor a barátnője is ott volt. AZóta én még a nevét is elfelejtette, ő meg megkeresett egy közösségi oldalon napokkal később,h a barátnőjével szakított, és próbálja felvenni veem a kapcsolatot, mondván azóta nem tudott elfelejteni. Pedig semmi nem volt köztünk...

2011. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó vok: "nevét is elfelejtetteM"
2011. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!