Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen karakterű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen karakterű, stílusú pasik jönnek be nektek leginkább?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 18:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. A ruha csak öltöztet, de mindenki tök más kívül, belül, (persze csak annál aki nem majmol valakit). Ugyan olyan senki sem lesz.
2011. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
De írok példát. Azt írom, hogy menő, mindenkinek mást fog jelenti. Vagy azt írom, hogy kigyúrt, látok egy olyan embert, aki kigyúrt és megyek a wc-re hányi. Így már érthető?
2011. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
én éppen ilyenekre gondoltam:laza,bunkó stb...
2011. júl. 26. 18:41
 4/16 A kérdező kommentje:
hmmm értem... akkor tőlem mehetnél "hányni" :S :P
2011. júl. 26. 18:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Undorító hogy a legtöbb lány a vézna genetikai hulladékot szereti...
2011. júl. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Amitől falra mászok: menő napszemcsi ami takarja a fél fejét, feszülős trikó hosszú nadrággal (pff...), "menő" meg "raj" akar lenni...

Szóval én az "egyszerű" stílusú srácokat szeretem, legyen igényes az öltözködése, de nem túlkomplikált. Értelem, humor, udvariasság is fontos.Így hirtelen ezek jutottak eszembe.

22/L

2011. júl. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek:

Nem mondtam, hogy a kigyúrt rossz. Azt mondtam, hogy lehet van olyan kigyúrt, akinek meg lehet őrülni a látványától, annyira sexy, de van olyan, amelyik ocsmány. Szóval ilyet nem lehet mondani.:)

2011. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 66%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:59

Miért lenne genetikai hulladék?? a 200 kg háj jobb??

Minden ember más, midnenki más szeret és ezek nem jellemzi az embert.

2011. júl. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Magas, barna hajú (néha zselézheti is), udvarias
2011. júl. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Annyiszor lehet hallani a történeteket, hogy elsőre nem tetszett, aztán megtetszett, vagy fordítva....

Meg most írta valaki, hogy legyen humoros. Kinek mi a humor... Mennyire, milyen szinten, milyen értelemben stb..?

Jó, természetesen ezek is mondanak valami az emberről. De után aha te ilyen leszel, lehet egy tök más ember fog lenni belőled, mint ami az illetőnek tetszenne, mert te te vagy.

2011. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!