Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jelezzem neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki, hogy randizni akarok vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tetszem neki és megdumáltuk most a hétvégén, hogy a következő találkozásunknál megiszunk valamit és én arra gondoltam, hogy elhív valahova, nem pedig megvárja, hogy újra összefussunk. Egyszer régebben már elutasítottam és lehet , hogy most nem vesz komolyan, vagy fél tőlem. Ötleteket kérnék tőletek: frappáns sms-t!!!
2011. júl. 26. 23:04
 1/9 WhiteLabel ***** válasza:
ne jelezd neki, hanem közöld vele hogy egy pö.cs, és legyen szíves elhívni randizni mert keresel mást.
2011. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez tuti belefér 160 karakterbe: "Szia, nincs kedved találkozni?"
2011. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2011. júl. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 21 a fiú 27
2011. júl. 26. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
mond neki : ma este meggyúrom a bágeted:D tuti bejön 100%.
2011. júl. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Randizhatnánk!

Ennyi, nem kell túlbonyolítani! A pasik egyik fele nem érti a célzásokat, a másik meg nem szereti! Csak mond meg neki! Én ennek örülnék a legjobban!

17/F

23:29 voltam!

2011. júl. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
17/F köszi, lehet tényleg csak kerek perecre veszem, de 23.56-os 100% de nem egyalkalmasra terveztem
2011. júl. 27. 00:01
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha kerekperecre nem akarod közölni veled, h TE hülye hívj már randizni, akkor kezdeményezz te. mert ha csak sima utalásokat teszel neki azt lehet h nem fogja fel úgy mint ahogy te gondolod. sms? : Nem ülünk be vhová előbb mint 'holnaputánkiskedden'? hajrá;)
2011. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!