Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van 1 aranyos lány akihez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 aranyos lány akihez legszívesebben odabújnék, de sajnos Sopronban lakik. Szeretnék teleportálni. Milyen fizikai törvényeket kell áthágnom ahhoz hogy azt az aranyos lányt magamhoz ölelhessem MOST?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 19:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az idióta matekpéldák pont így szoktak kezdődni...
2011. aug. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem téma, majdnem minden sarki boltban lehet teleportáló gépet venni... Végül is a 25. században élünk, nemde?
2011. aug. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Inkább menj busszal és a lányt hágd meg ne a fizikai törvényeket... MEGÉRI!
2011. aug. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
csak egy enyhe tér-idő ugtást kell végrehajtanod.....sőt elég a térugrás is....az meg gyerekjáték.....akárki meg tudná csinálni
2011. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is Soproni vagyok. Épp most hágom a nődet :D
2011. aug. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
A vonatot kell meghágnod!
2011. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
15-20 feles pálinka után már teleportálsz. Lehet nem Sopronba, de ki tudja.
2011. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

2011-08-04 19:50

:D:D:D De szemét! :P

2012. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy te annak az aranyos lánynak nem tetszel és ő nem akar téged magához ölelni. Szóval ha elmész a Media Marktba megvenni a teleportálót (ahol most 55%os léarázással megtudnád venni) mire odateleportálod magad, az az aranyos lány máshova fogja teleportálni magát (ha van teleportálója), mert undorodik tőled. Szóval szerintem ez egy felesleges beruházás lenne tőled, hacsak nem vagy benne biztos, hogy neki nincs teleportálója. Akkor csak azon kell elgondolkodni, hogy az erőszakosság célravezető lenne e, ugyanis ha ő nem akar téged, csak erőszakos úton ölelhetnéd meg, ami ugye szinten nem célravezető. Inkább próbáld ki az axe hatást, talán azzal sikerül. Remélem segítettem.
2012. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell teleportáló.

Csak egy aranyos lány, akit megölelsz.

mit kell a csajon kívül meghágni?

2012. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!