Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, mi a baj egy rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a baj egy rocker csajjal? (épp most velem. )

Figyelt kérdés
Hát rocker vagyok, de már nem volt szép hosszan a hajam így le kellett vágni(épp visszafelé nő, kb 6 hónap és hosszú lesz, de addig is..)így perpill rövid hajam van. Alacsony vagyok, viszont vékony és elméletileg jó alakom van.. (szokták mondani de nem hiszek nekik muhahaha xD)Alap a szakadt farmer, tornacsuka(télen bakancs), fekete cuccok, bár néha beújítok valami színeset és az úgy vicces a feketék mellett. Lánc a gatyámon, sok karkötő, fekete szemfestés stb. Megyek az utcán és komolyan mondom, hogy szinte kinéznek a világból az emberek...(nem vagyok paranoiás -__-)Ha srácok jönnek szembe úgy néznek be*ok... nem olyan jóindulatúan na... >< a plázacicák egyenest kiutálnak a világból(mondjuk ez most itt mellékes) szóval drága hímnemű embertársaim elárulnátok, hogy mi a baj a rockercsajokkal, illetve, hogy csak és kizárólag a külsőt nézitek és az "emberre" nem is vagytok már kíváncsiak??
2011. aug. 4. 20:31
1 2 3
 1/29 10inchhero ***** válasza:
68%
hát üdv a klubban :S jó én nem vagyok csaj, de a taréjam miatt engem is néztek, sőt belém is kötöttek -.-"
2011. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

én szeretem a rockereket><

15L

bi

2011. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

Én is rocker vagyok, de eddig nem kaptam negatív visszajelzéseket...mondjuk az is igaz, hogy én nem öltözöm ki minden nap, de tartok a szekrényben pár "alkalmi rucit" fesztivál idejére. (szakadt gatya, rakott szoknya, láncok...meg ilyenek XD)

Bár szerintem nem az öltözködés számít.

A rockot bent kell érezni, nem kívül hordani :D


Ha ilyen keményebb stílusú vagy személyiségben is, lehet az taszít egyeseket. De meg kell találni a megfelelő embert. Meg azt sugározza az ilyen lány, hogy erős, és nem olyan könnyen hülyíthető, mint egy plázacica. :D

2011. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
ja 21/L
2011. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Kassandra sem téved;DD
2011. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Így leírás alapján, sztem csak nem megfelelő társaságban keresed a megértést. Én pl. rocker srác vagyok (nem szakadt legvadabb fajtából, inkább visszafogottan, de azért bakancsos), és ez amit leírtál magadról kimondottan szimpatikusnak tűnik. Annyi, hogy ha egy lányt lányként nézek meg és nem barátként, akkor nekem nem jön be a rövid haj. De amúgy nincs gáz.

A világ meg sz.r. nézz át rajtuk, v b.sszál rájuk.

2011. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Szerintem se taszító ha valaki rocker.

1. válaszolónak pedig üzenem, hogy sok embernek tetszik az extrém haj (ide tartozom én is).

2011. aug. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a baj, amiket leírtál:

"Alap a szakadt farmer, tornacsuka(télen bakancs), fekete cuccok, bár néha beújítok valami színeset és az úgy vicces a feketék mellett. Lánc a gatyámon"


Számomra ezek egyáltalán nem nőies dolgok, ha szép arc és jó alak társul mellé akkor még csak gáz kategória, de mikor dagadt is a csaj és az arca sem szép..

Ez olyan dolog, mint ahogy Téged is taszítanak a plázacicák (gondolom) és Te sem rögtön arra gondolsz, hogy megismerd belülről.

Remélem nem volt túl dúrva.

2011. aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

semmi baj velük, bár nem vagyok rocker de szeretem az ilyen csajokat:)

azért nézhetnek mert fekete szemfesték fekete ruhák, elég feltűnő, + a rövid haj is, kevés rövid hajú csaj van.

21f

2011. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

KimaraDt: 19f

(A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:40)

2011. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!