Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Könyörgööm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Könyörgööm, segítsen valaki! :S Hosszúú.

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs,hogy mit csináljak. Megismertem egy srácot pár hónapja. Suli közben szünetekben beszélgettünk,hülyéskedtünk. Minden este beszéltünk MSN-en. Egyre jobban közeledett. Majd elmentünk táborba,ééés hát smárolgattunk. Tábor végén közöltem vele,hogy én csak szórakoztam. Mikor hazaértünk,másnap kimentünk. Folytattuk,ahol abbahagytuk. Így ment ez kb. még egy hétig. Majd együtt mentünk egy buliba. Ott azt mondta,hogy szerinte ez már komolyabb,mint szórakozás. Helyeseltem,abban a pillanatban úgy éreztem. Ez után az este után sokat gondolkodtam,rájöttem,hogy nem vagyok szerelmes,nem is leszek,hiszen még mindig egy másik srácért vagyok oda(kb. 1 éve már,de táborban azt hittem,hogy kezdem elfelejteni). Kihívtam a srácot,és megmondtam neki,hogy nem érzek iránta semmi,nekem ez csak érzelemmentes szórakozás,amennyiben így érez ő is,folytathatjuk. Miután ezt elmondtam,csak annyit mondott,hogy nem szerelmes. Ez volt 2 hete,azóta sokat jártunk ki. Most eljutottam arra a pontra,hogy nem tudom,hogy véget vessek-e ennek az egésznek. Ami az mellett szól,hogy továbbra is folytassuk :

- szeretek vele lenni

- önbizalomnövelő

- félek,hogy megbánnám később

Ami ellene :

- néha az agyamra megy

- lelkiismeret-furdalásom van,mert úgy érzem,hogy becsapom(a másik srác miatt)

- nem tetszik,ahogy társaságban viselkedik(nagyszájú,szeret a középpontban lenni)


A körülöttem lévő emberek szerint teljesen belém van zúgva.


Nagyjából ennyi a történet. A kérdésem a következő : Szerintetek véget kéne vetnem ennek az egésznek? Ez lenne a helyes?


Az olyan kommentároktól,hogy "r*banc" vagy "k*rva" kérlek kíméljetek. Normális válaszokat köszönöm! 16 éves lány


2011. aug. 4. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
télleg
2011. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szexbarátnak jó lesz!
2011. aug. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le a fiúval és mondd meg neki kerek perec nyomatékosan, hogy te nem akarsz tőle semmit.. Ha így is akarja akkor oké.. (bár szerintem nem). Az lenne a legjobb, ha te is keresnél egy olyan fiút akibe szerelmes tudsz lenni, és hagynád, hogy ő is találjon magának valakit! Fiatalok vagytok még, nem kéne hozzászokni ehhez a fajta kapcsolathoz!!!
2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
mond neki hogy ha hagyja hogy megdugd egy műbránerrel akkor járhattok! Ha belemegy akkor szeret! Akkor dugd meg aztán dobd ki! Higgy nekem!
2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nézd, ezek alapján nem igazán lenne jó folytatni. Ismertem ilyet sajna, ott sem igazán volt működő a dolog, mert egy idő után hajlamos összekuszálódni a mit akarok mit nem határ, és végül csak sebek maradnak. Gondold meg.
2011. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem "holnap" is és "holnapután is" az agyadra fog menni és nem fog tetszeni a viselkedése.

Egyikőtök sem szerelmes, mit bánnál meg?

Ennek az egésznek nincs komoly jövője.

Más az hogy jó vele, mint az, hogy őt szereted, meg hát nem is szereted..

2011. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hakéred hanem ez igenis robancos szórakozás...
2011. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ez tényleg hosszú...Amúgy ha egy lány ezt csinálná velem,az kur*ára szar lenne.Szerintem beszélgess el vele..Ez bunkóság.. persze ha neki is jó így akkor meg folytassátok :D ezt mi nem tudjuk eldönteni,ezt nektek kell ledumálni.
2011. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
uccalány...
2011. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!