Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hazudik?

Figyelt kérdés

kb. 1 honapja beszelgettem egy pasival, vasarnap talalkoztunk.. egesz este egyutt voltunk.:) nagyon jo volt.. de csak smaroltunk.. ne gondoljatok masra.. na mindegy.. nagyon normalis lehet vele beszelgetni meg minden, aztan masnak delutan irt facen hogy neki most nem fer bele egy kapcsolat az eletebe, mert elkezdodik a suli nem lesz idonk egymasra stbstb.. joo en erre igy eloszor nemtudtam mit irni.. mondta h de attol ugyanugy beszelhetunk,talizhatunk de ne varjunk egyikunk se tobbet a masiktol.. elkezdett feltekenykedni.. nemtudom mire veljem ezt, ha nemakar tolem semmit.. mondta h ne beszelgessek pasikkal stb.. akkor utana kitettem facere h irj egy szamot uzibe es kiirom h teccel-e .. unatkoztam, amugy nemszoktam ilyet csinalni na mindegy.. es letorolt ismerosei kozul. rairok mondom ez miert volt? mert idegesiti h mas pasiknak irkalom h teccik stb. felhiv.. mondja hogy engem akar, velem akar lenni.. mert velem boldog lenne ugyerzi.. este ir hogy gondolkodott ne kezdjuk el.. na mondom jo.. mondom velem ne jatsz dontsd el hogy mit akarsz aztan beszelhetunk.. azt mondta h hatarozott es mindig tudja mit akar.. ahozkepest (Y) na mindegy letorolt.. nembeszelunk.. de ma lattam az uzifalan hogy egy csaj irkal neki h jo volt tegnap este,szivekkel.. stb.. es rairtam h ez mi ? mert ketelkedtem egyebkent is a dologba mondtam h ne nezzen hulyenek, ha valaki/valami mas van a dolgok mogott mondja meg, ne azt mondja h nem fer bele az eletebe egy kapcsolat.. erre ma letiltott fbrol... ennyi.. de ugyanugy hivogat,smseket irkal.. hogy engem akar.. felora mulva h hagyjuk az egeszet ne keressem..



mar nem ertem az egeszet, teljesen osszevagyok zavarodva.. szerintetek hazudik vagy mit erez.. ?


2011. aug. 4. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztosan
2011. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
válj el
2011. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 damork01 ***** válasza:
szerintem hazudik... lehet fél a veled való kapcsolattól
2011. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
foglald össze röviden
2011. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Írd le röviden és talán elolvasom
2011. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
roviden.. nemtudom:| olvassatok el legyszi :DD
2011. aug. 4. 23:09
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig mert már annyit olvastam megfájdult a szemem neharagudj .. csak játszik veled! nem akarok komolyat ő is megmondta.. de azt se akarja hogy másé légy.. mert megfektetne vagy na kihasználna...nincs ló jó a szamár.. hagyd a fenébe .. Lehet jó pasi meg minden de az ilyen nem érdemel törődést! Ha meg azt akarod beléd essen sem lesz értelme mert komolytalan iskolához köti az egészet most nekem is van pasim tanulok utolsó két év a legkomolyabb ??? szakítsak ??,:D:D ....pppfff kb ilyen amit ő ír.. mondjon jobb okot !
2011. aug. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Skorpió vagy? Ha nem, akkor hazug gecci az arc ja. Különben...
2011. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok .. Már csak azért is összehoznék egy másik srácot magamnak vagy legalábbis nyíltan ismerkednék .. had egye a méreg ha már úgyis rajt van.. aztán ha kiböfögi hogy járna veled akkor szorítsd magadhoz de ne vidd túlzásba a féltékenység nem segít.. Mutasd ki neki hogy mi van .. és bár fontos a tanulás tény és való .. ha komolyan érdeklődne vagy komolyan tetszenél megfontolná nem egyszer ezt.. egyszer azt mondanááá vesd össze a két választ és gonodlkodj el rajta!
2011. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszii az eddigi valaszoloknak..:)))..
2011. aug. 4. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!