Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon bejövök a szomszéd lánynak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök a szomszéd lánynak?

Figyelt kérdés

A lány kb 1-1,2évvel idősebb nálam és 5-6cm-vel magasabb is. Valamikor amikor beszélgetett itt a nővéremmel, mondta, hogy neki inkább az idősebb pasik jönnek be.

De a lényeg, nemtudom, hogy ezeket hogy kezeljem: néha észreveszem, hogy előttem kicsit teszi magát, másképpen viselkedik. Amikor fentvagyok a szobámba és lentvan a nővéremmel, semmi ilyesmit nem tesz. Mostanában bugyiban és pólóban mászkál (látszik h nincs rajta melltartó). Sokszor amikor hülyéskedünk a nővéremről, álltalába az én pártomat fogja, vagy ilyesmi. Van amikor a kanapén fekszik én meg a fotelon, elkezdi rúgdosni a széket. Úgy érzem, mintha másképp nézne rám. Viszont néha meg kisebb gúnyneveket ad nekem. Néha amikor átmegyek a bátyjához, sokkal kedvesebb velem mint a nővéremmel. Mindennel kínálgat stb... Szóval van amikor úgy érzem, tetszem neki, de van amikor úgyérzem semmi esélyem nem lenne nála. Most mit tegyek, mire hallgassak. Illetve ha elutasítana, ettől is félek, hogy milyen lenne utána a szemébe nézni vagy ilyesmi.

SEGÍTSETEK!!!! Mert nagyon de nagyon tetszik nekem és nemtudom már mi tévő legyek :S:S


2011. aug. 4. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
vajon nem csak margarinon
2011. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kopogj be azt kérdezed meg mit görcsölsz papíírkutya
2011. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg!
2011. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak aranyosnak tart, és mivel valszeg tudja hogy bejön neked ezért játszik egy kicsit veled.
2011. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És az, hogy (úgy érzem) teszi magát? mert hát ha én játszanék vkivel nem játszanám meg magam :D

Illetve, akkor, hogyan "védekezzek" ezellen?

2011. aug. 4. 23:40
 6/13 anonim ***** válasza:
fiatalabb vagy, alacsonyabb is vagy(mondjuk ezen az ,,1,2" éven besírtam xD) plussz ő az idősebb pasikat szereti..szerintem csípkelődéssel meg úgymond nagy pofával tudod ezeket kompenzálni..nagypofa alatt mit értek? arcolj néha, mutasd h ha ő csípkelődik lepereg rólad, és te is oszd vissza faszán
2011. aug. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ja előző vagyok, az sem árt ha írsz egy kort azért..
2011. aug. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alacsonyabb vagy, tehát szinte kizárt.
2011. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

16 vagyok ő 17

akkor egy példa: amikor rugdossa néha a széket, mit csináljak? :D

2011. aug. 5. 09:08
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
fogd és csikizd a lábát
2011. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!