Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj aki tetszik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj aki tetszik és el szeretném hívni randizni, de nem tudom, hogy bejövök-e neki. (Még csak 3x találkoztunk személyesen és 3x MSN-eztünk. ) Szerintetek már most hívjam el valahova, vagy még fussam a szokásos köröket? 18/f

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, még jelöld be facebook-on, google +-on meg az oldschool helyeken, utána már tuti, hogy a farkadra vágyik majd..
2011. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hívd el. vagy kérdezz rá, hogy bejössz-e, az a legbiztosabb
2011. aug. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 k4lm0p1r1n ***** válasza:

telefon:

te szia. mizujs?

ő szia semmi

te ráérsz valamikor a közeljövőben?

ő persze. miért?

te hát arra gondoltam hogy találkozhatnánk valahol

...

2011. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell köröket futni. Csak húzod vele az értékes időt. Meg kell mondani neki, hogy bejön neked, és szeretnél vele találkozni.
2011. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem ne csapjon egyből bele a lecsóba...

Legyen kicsit romantikus de azért ne legyen csöpi... =))

2011. aug. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, mint te... A különbség az, hogy lány vagyok, de ugyanígy ismerem a fiút & várom, hogy hátha lesz belőle valami..

Ha tetszel neki, szerintem nem veszíthetsz. Ha nem, akkor se. Hívdel..

2011. aug. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha három találkozás után msneztek, hívd csak el nyugodtan.
2011. aug. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 3,5évig msneztem egy neten megismert lánnyal, aztán tlaálkoztam vele(tavaly ienkor kb), találkozásonként vagy 4-5órát voltunk egymás mellett, tök unalmas volt meg szar, de mégsi nyugodt, mert nagyon izgultam midnig, féltem is hogy eltolom ezt, amit siekrült is eltolnom azal hogy teljesen más voltam előtte mint egyébként: ott kussoltam meg nem tudtam semmit sem mdonani, 4. alkalommal megmodntam nkei hogy szeretem őt(azé cask a negyedik mert első után még én is csak tisztáztam magamban hogy mivan, 2-3nál azé nem mert akkor csa kazt hite volna hogy midnen lányt szeretk aki jól néz ki), szóval 4.re már nem birtam magamban tartani, nem tetszettem neki, majenm 1évig szerettem, hetente 2-5X álmodtam vele, pár hónapja már elmult ez szerencsére

tavaly aug vége óta nem látam, de nem is akarom, csak szar hogy a falon szárad a szülinapi ajándéka ami több mint féléve volt:D nembaj, én már nem akarok semmit sem csak azt odaaadni:D


én is megmodntam pedig semmi esélyem sem volt, pláne h messze lakik


az meg h tetszik valaki, azt is megszoktam modnani, de nálam az semmit sem jelent

2011. aug. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vok néhány kivétellel:a csaj az oszt. Társam , az egyik barátnője és a haverom mondta h bejövök neki habár nem nagyon hiszek ezekben (egyéb okokból) és elég jóba vagyok vele barátként csak attól félek h ezzel már b@azhataom az egészet. Ugyhogy ha nem ismered annyira nagyon akkor ink probálkozz azt ajánlom.
2011. aug. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!