Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az első randin ez is megtörtén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randin ez is megtörténhet?

Figyelt kérdés
Ha ismerjük egymást régóta ki is alakult a kölcsönös vonzalom akkor első randin lehet az hogy össze is jövünk? Mondjuk velünk úgy volt, hogy neten ismerkedtünk meg ( nem társkereső ) és beszéltünk talán 2 hónapot is és utána találkoztunk és már első randin összejöttünk! Sex nem, mielőtt még valaki azt hinné... :) Veletek volt már ilyen?
2011. aug. 5. 03:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze,hogy volt!:)

A második barátom,elhívott magához, vagyis egy ilyen haverokkal kialakitott úgy mond házba,ahol volt kanapé tv, stb.

Eljött velem a barátnőm a nyakamon maradt,de legalább beszélgettünk:)

Aztán azt úgy mondd első randin, össze is jöttünk!:)

De nagyon csúnyán átvert, mert akit említettem barátnőmmel akart összejönni, amikor még együtt voltunk a szemem láttára ölelte meg, mondván neki: csak egy baráti ölelés,mert nagyon ki van akadva.

De ráb*szott,mert a barátnőm a világ legjobb barátnője volt már akkoris:D és elküldte szebb helyekre.:DDD

akkor voltunk a barátnőmmel 10 éve nagyonjó barátnők:)

2011. aug. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok, mint Te! :)

Kb. 2 hónapon keresztül minden nap beszélgettünk a párommal. Aztán találkoztunk és össze is jöttünk. Azóta eltelt lassan 7 hónap és még mindig boldogok vagyunk együtt! :)

2011. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"már első randin összejöttünk! Sex nem"


Avassatok be! Mit jelent az összejöttünk, ha szex nem volt?


Mondjuk én első randin - na jó néha csak a másodikon - szexelek, különben nem is folytatódhat a kapcsolat ...

2011. aug. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló .. mikor olvastam amit írtál először azt hittem hogy a barátnőd össze is jött vele .. de aztán ahogy végére értem kellemesen csalódtam!!!! Szép dolog volt ez a barátnődtől!! Ez az igazi barátság!! :)


2. válaszoló Nah az tök jó!! Remélem még sokáig így lesztek!! :)


3. válaszoló arra gondoltam avval, hogy már sokaknak az 1. randin is megvan a sex. Főleg itt az oldalon olvastam evvel kapcsolatos kérdéseket. Sexel én pl még várnék, aki meg nem az keressen magának olyat aki szintén nem tud várni, mint ő. :)

2011. aug. 5. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, amennyiben szeretnéd, hogy kérdésedre használható választ kapj, vagy legalább a válaszolókkal szeretnéd megosztani további hozzászólásaid, ebben az esetben megkérünk próbálj magyar nyelven írni.
2011. aug. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!