Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok hátrány ha a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok hátrány ha a fiúnak van egy kis esztétikai problémája? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja az ajkam egy kis területén mirigyek jöttek ki(fehér pontok).Szerencsére nem szembe tünő,de nagyon közelről ha vki a számra néz akkor észre veheti.Végülis semmi baja sincs a számnak,ez csupán esztétikai gond.Nem undorító,de az idegesít ha vki kiszúrja azt is hiheti h vmi bajom van.Eltüntetni pedig nem lehet. :@
2011. aug. 5. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha te elfogadod, akkor más sem fogja észrevenni!! ;)
2011. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg van egy "seb" a számon állandóan. Kis koromban kicsattant, mert szépen eltaknyoltam, azóta sokszor ugyanazon a helyen berepedezik, besebesedik. Kit érdekel? :) Eddig semmi problémát nem okozott, pedig ez sem éppen "egészséges" látvány.

22/L

2011. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Am engem nem zavarna, szerintem ez nem hátrány.... nekem (nő létemre) mindkét lábamon van (a sípcsontomnál) egy-egy heg, mert kiskoromban lehorzsoltam és ottmaradt a helye.. de eddig egyik barátomat sem zavarta..

2011. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

senki sem tökéletes és a tükörképed nem tudod retusálni...fog fel viccesen! más a szeplőkkel van így! pedig van aki baromira dögös vele együtt...

nekem telente a hidegtől szokott az alsó ajkam berepedni középen...kb úgy néz ki ilyenkor mint Leia hercegnő...bár nekem akkor általában fáj és vérzik, mégis sokan mondják h jól áll :D


ha te elfogadod a külsőd, a többi már nem számít! Az önbizalom kívülről is látszik, jót tesz a kisugárzásodnak!!

2011. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából maga a látvány nem vészes.Csak az a gond h azt is hihetik h herpeszem van,vagy ilyesmi.Mert már volt rá pl.


Harmadik:am 22 éves vok.

2011. aug. 5. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!