Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok. Nektek milyen udvarlói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok. Nektek milyen udvarlói szöveg jönne be?

Figyelt kérdés

szeretnék magamnak egy barátnőt..

de pl. utcán hogy szólítsam le??

vagy ha társaságban van?? stb...

nem parasztmódon...


2011. aug. 5. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Improvizálj. Egyébként esélytelen. Hány éves vagy egyáltalán, hogy hiszel az "udvarlói szövegek" sikerében? :)

Bár végülis tök mind1, mit csinálsz...mellettem mindig szakad minden nő, intelligens is vagyok...mégsem kellek senkinek komolyra.

2011. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Názáreti Szent Jézus ***** válasza:
100%
Pénzt, vagy életet!
2011. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Szia, cica! Van gazdád? GRRRRRRRRR Waúúúúúúúúúúúúú + lihegj mint egy kutya. :)

De tényleg, szerintem legyél kedves, mosolyogj sokat, véletlenül ütközz bele, beszélgess vele... nem olyan nehéz ez. :)

2011. aug. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan fáradtnak látszol feldugjalak a töltőmre ?
2011. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Improvizálj,csak ne idióta hülyeségeket :-)


Én sajna múltkor épp siettem az aluljáróban és egy tök helyes férfi kérdezte,hogy : "Szia,engem keresel?"Én barom meg azt mondtam,hogy nem.Pedig utána néztem és láttam,hogy érdemes lett volna vele elbeszélgetni legalább , mégha poénból is :-)

2011. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__20641..


ennél az uccsó hosszú választ én írtam, okulj nekem ezek nagyon bejönnek, a snasszok nem nagyon

2011. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyuri vagyok, ne fürgyé le!
2011. aug. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
nekem azt a "szia cica van gazdád?" szöveget má mondták és bejött
2011. aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A csajoknak az a szöveg jön be, amit jóképű pasitól hallanak.
2011. aug. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

jaj ezek a cicás szövegek :D az én barátom állandóan cicát játszik,bújik dorombol.. :D

Amúgy meg ne görcsölj azon,h begyakorolt szöveget mondj, vagy a tipikus szép a szemed szöveg. inkább először szemezz,majd próbáljatok közös témát találni, és elbeszélgetni,utána meg rajtatok múlik, h kialakulhat e valami :)

2011. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!