Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tisztességtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DakotaDamon kérdése:

Szerintetek tisztességtelen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy srác, akivel szívesen összejönnék, de nem tudom, ő akarna-e kapcsolatot. Közben ismerkedem két másik fiúval, velük egyszer-egyszer találkoztam, de nem volt még semmi komolyabb. Az elsővel viszont egy darabig eljutottunk. Szóval tisztességtelennek tartjátok, hogy egyszerre több fiúval ismerkedem? Mindhárman tudják, hogy másokkal is tartom a kapcsolatot...
2011. aug. 7. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az, bár nem tudom, a fiúk hogy vélekednek erről :)
2011. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha tudják mind, akkor nem. Szerintem.


23/l

2011. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Idővel választanod kell. Amúgy te vagy az, Fanni? :D
2011. aug. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amig nem vagy jársz vmeikkel, addig nem az. ha összejöttök, akkor célszerü tudatni a többivel, feltéve hogy azok esetleg tovább próbálkoznának, hogy már foglalt lettél, ne akarjanak semmit. természetesen utána már NE tartsd velük a kapcsolatot, hacsak fiuzási céllal vagytok kapcsolatban. (természetesen a fiu ismerősöket senki nem fogja elfelejteni csak azér mer lett egy pasija, de ez nyilván nem ez a szitu)
2011. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az egyik azt mondta, hogy ő ugyan nem háborodik fel rajta, de ha találkozik valakivel, akkor mással nem.

Az, akivel szívesen lennék (őt ismerem a legjobban), azt mondta, mondjam meg a másiknak, hogy "b*ssza meg", mert neki kellek, ugyanakkor azóta se tett egy lépést se.

Viszont az is igaz, hogy ekkor kicsit már... hmm... ittas volt, de nem nagyon. Kérdezzek rá nála, hogy akkor most mi a helyzet, akar-e valamit?

2011. aug. 7. 23:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem okés.Én is örülnék,ha tudnék válogatni :P
2011. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg velem is ismerkedhetnél 28/F
2011. aug. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem zavarna, de a minimum hogy elmondod.
2011. aug. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!