Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol volt a legjobb randiélmény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol volt a legjobb randiélményetek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálunk. Én csináltam a kaját, egy kis romantikus zene, gyertyák, vörösbor.
2011. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
első randi :) felejthetetlen :) egész éjszaka beszélgettünk :) életem első randija :D felejthetetlen marad :)
2011. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
éjfélkor sétáltunk a kihalt utcán hóesésbe
2011. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
most augusztus, spontán jöttünk össze, reggelig a fűben fetrengtünk és néztük a hullócsillagokat
2011. aug. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 okéokésokés ***** válasza:
61%
Részeg voltam, nem emlékszem.
2011. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A hullócsillagról jut eszembe hogy el kell intéznem egy fontos kívánságot. Majdnem elfelejtettem. huh
2011. aug. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elmentünk csónakozni és én össze-vissza bénáztam,de oda jött mögém és megmutatta,hogy is kell.:) Nagyon jól esett.Csak csöndben voltunk és élveztük egymás közelségét meg a tájat.Nekem ez tetszett a legjobban.:)
2011. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az akkori barátom a születésnapomon a buli után elvitt egy parkba. Egy igazán szimpla parknak tűnt nem is értettem miért akart pont oda vinni engem. Megnéztük a naplementét és ahogy besötétedett és felkapcsolták a világítást.. Hát mint meseország úgy nézett ki a hely! :) Azóta volt pörgősebb, több ajándékos, több résztvevős szülinapom egypár... De mégis ez marad a legszebb :)

18L

2011. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Október eleje.Budai vár. Randi ott. Várfal melletti sétányon andalgás. Majd padra leülés. Naplemente. Hirtelen eső. Nagy esernyő fel. Összebújás. Kilátásban gyönyörködés. Romantika. f25
2011. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Clark Ádám téri alagúttetőn végignéztük a naplementét....majdnem 10éve volt....
2011. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!