Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi a moziban? Vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi a moziban? Vigyek virágot? 1. randi végén megcsókolhatom? Megfogjam a kezét közben?

Figyelt kérdés
Nagyon szerén a lány és én is az vagyok.
2011. aug. 10. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Ha lány vagy akkor, igen megcsókolhatod, valószínűleg nem fog ellenkezni...:)
2011. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A virág mindig jó. Elég egy szál.

A mozi sem rossz (utána tudtok a filmről beszélgetni), a sötétben fogd meg a kezét (és ha kijöttök a moziból, akkor se engedd el), ha nem húzza el, megcsókolhatod később.

2011. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem fontos virágot vinni. A csókkal is várj egy kicsit, ha mindketten visszafogottabbak vagytok. Próbálj vele beszélgetni, ismerkedni, ha tetszik, hívd el egy újabb randira. A másodika alkalommal már vihetsz szerintem virágot. És ahogy alakul majd eljön a csók ideje is.


Első randinkon mi is moziba mentünk. Én nem kaptam virágot, de nem is vártam. És csak pár találkozás után csókolóztunk.

Nem kell elkapkodni. ;)

2011. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Ne vigyél virágot. Az emberek nem szeretnek egy csokorral a moziban ülni. Plusz a legtöbb lány/nő nem is értékeli túlzottan ezt a gesztust, de lehet a tiéd igen, ezt neked kéne tudnod...A többit meg a helyzet adja. Nem kell eltervezni, hogy 10:32 kor megfogom a kezét, 10:48kor megcsókolom, stb. Jön magától majd.
2011. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Virág minek első randira? Még azt hinné, h meg akarod venni már előre... Elmész, elvagy vele, max az arcát megpuszilod elején és a randi végén, de ha nem akarja azt se, ne erőltesd, hisz egy szerény lány. Kezét is nem tudom minek fogdosnád...ráérsz arra még ha majd jobban ismeritek egymást!
2011. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ja és bocs...de moziban h lehet randizni? Most egymásra vagytok kíváncsiak, vagy a filmre???
2011. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet moziban randizni. Megnézitek a filmet, utána leültök egy padra és beszélgettek. Ez azért is jó,mert egy téma már biztos akad, amiről beszélgethettek.
2011. aug. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mozi hiba volt. Virág nem kell(elsőre legalábbis). Kézmegfogás se kell (főleg ha visszafogottabb lányról van szó). Legyél spontán, aztán majd a többi úgyis jön.
2011. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A virág jó ötlet, de én csak 1 szál valamit vinnék. ha tudod, hogy mit szeret, akkor azt. Egyébként pl. egy szál rózsát. A mozi is jó ötlet. Esetleg utána pl. egy séta, ahol beszélgetni is tudtok. A csók? Hát, nem tudom. Én személy szerint csak akkor tenném, ha nagyon egyértelmű a helyzet, és egyértelműen látom rajta, hogy akarja...
2011. aug. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a lány dönt mindenbe. tudod csóknál is a fiú teszi meg a 90% utat a másik felé de a lány dönt a maradék 10-ről. Virág most ott legyen a kezébe a moziba az utcán ha sétáltok. Egyébként amiket felsoroltál a virágon és a mozin kívül minden helyzet függő. Annyi hogyha randi ne a mozi előtt találkozzatok beültök kijöttök és szétváltok mert az nem randi hanem mozizás.
2011. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!