Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak még életemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak még életemben nem volt barátom? :SL/16

Figyelt kérdés
miről lehet dumálni az első randin, vagyis mi a tökömpöttyét lehet kezdeni egy sráccal?? baromira ideges vagyok, nem tudom hogy mi lesz, még nem találkoztunk, csak neten dumáltunk, de bírom nagyon, de fééleek!! tippek vagy valami, hogy éljem túl azt a napot? L/16
2011. aug. 18. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
beszélgessetek az anál szexről
2011. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát például olyat nem kéne mondani, hogy "tökömpöttyét".. Ez valami falusi szólás? Sose hallottam még..
2011. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi kislány, ne majrézz... Fog az menni magától! :-D


Pedro

2011. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ember, mint te. Ha neten tudtok beszélni, akkor élőben is menni fog.
2011. aug. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy sráccal sok mindent lehet kezdeni..

Csicskáztatni..megtanítani főzni takarítani..szexelni is lehet vele..levitetni a szemetet..maszírozást kérni.

Tanácsok:

-Öltözz Riban*osan.

-Tegyél szexuális utalásokat.

-ha csúnya vagy smikeld ki magad.

ha bejösz a fiúnak észre fogod majd venni.

Ja amúgy sok mindenről lehet dumálni.Hobbi,sportok,mit csinálsz szabadidődben.állatok.továbbtanulás.Stb.Bár szerintem ti ezt kimerítettétek chaten:|

2011. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A fiúnak a dolga hogy szórakoztasson :D Elhiheted, hogy Ő idegesebb mint Te :D Sok sikert!
2011. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ezt a "tökömpöttyét" felejtsd el..nagyon gyorsan!:)


Az már rég rossz,ha úgy állsz hozzá,hogy hogyan éld túl..nem túl élni kell,hanem élvezni,hogy végre lesz pasid.

Próbálj meg minél lazább lenni..ha látja rajtad,hogy ideges vagy/feszengsz,akkor ő is begörcsöl,és akkor aztán bukta van.

Just relax..menni fog!:)


Lili

2011. aug. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 PÁL/INKA ***** válasza:
Ahelyett hogy itt nyafogsz inkább menj közösségbe.
2011. aug. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 PÁL/INKA ***** válasza:
Bocs nem olvastam végig. A lényeg hogy érezzétek jól magatokat vagy épp egymást.
2011. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hidd el szegény szerencsétlen jobban fél tőled mint te tőle :) a tökömpöttyét mellőzd, ez valami nagyon mezei szöveg lehet :D
2011. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!