Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok? Mi ez az álom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? Mi ez az álom?

Figyelt kérdés
Apa munkatársának van egy fia, akivel egy gimibe járok egy éve. 3 év korkülönbség van köztünk, bár ő valószínűleg azt hiszi, hogy 4, mivel évet ismételtem régebben. Én pár hónapja lettem 15, ő pedig egy hónappal utánam 18. Szeptember óta megmozgatta a fantáziámat, felkeltette az érdeklődésemet. Gondoltam azért, mert őt "ismerem", pedig valójában 4éve beszéltem vele mindössze két mondatot? Érdekelt pár hónapig, azután kicsit megfelejtkeztem róla, á úgy sem érdekelhetem. Később megint visszatért az érdeklődés, de elég sokan mondták, hogy nincs értelme belebonyolódni, mivel nyilván valóan gyereknek néz. Jogos. Újra elfelejtettem. Év végén visszatért még egyszer, azután jött a nyár. Egy fiú barátommal mentem a városba sétálni, amikor megláttam őt, és a haverját. Nem vagyok biztos benne, hogy láttak minket. Ma pedig azt álmodtam, hogy őt is érdeklem. Amikor megölelt dobogott a szívem, és éreztem azt a kellemes érzést, amit egy-egy szép romantikus film közben tapasztaltam. Magyarul szerelmes voltam belé. Olyan jól esett odabújni hozzá... Most akkor végül is mi van? A valóságban em vagyok belé szerelmes, de nagyon szimpatikus. Nagyon. Meg szeretném ismerni. Sajnos év végére jutottam el odáig, hogy rá merjek nézni úgy, hogy ne ijedjek meg látványosan ha észreveszi. Ráadásul most lesz 12.-es. Már csak egy évig jár ide... Tényleg gyereknek néz? Hagyjam? Akkor miért jön mindig elő? 15/L
2011. aug. 21. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem hagyd, ha eddig észre se vett, ezután se fog.
2011. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van,

+ korkülömbség.

2011. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!