Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy nagyon szép lányhoz miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon szép lányhoz miért nem mentek oda?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a szépség relatív, de folyton azt veszem észre, hogy a kevésbé szépekhez odamennek a fiúk, a szó szerint gyönyörűekhez, akik tényleg szépek még szerintem is nem mentek oda.

Itt nem azt értem, hogy ki van téve mindenük, de szép az arcuk, az alakjuk, minden...ez hogy van akkor? (Oké, van aki olyan lenézően néz eleve, ami nem túl biztató, de látok olyat is, aki meg tök rendben van, nem is gondolom, h elküldené a fenébe a fiúkat...)


2011. aug. 21. 12:29
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
82%
Legfőbb oka az önbizalomhiány és már eleve eldöntjük magunkban, hogy az esélyünk egyenlő a nullával.
2011. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

Mert sok szép lány el van szállva magától, tehát egy nagyképű, másokat lenéző, irritáló kis... Ezért sokan félnek, hogy nem elég jók egy "ilyen" lánynak, vagy biztos van barátja, vagy miért pont Ő kéne neki stb. Úgy gondolják, hogy egy kevésbé szép már az Ő szintjük, ami ugye butaság, mert ez nem külsőn múlik. Amúgy én sem mernék odamenni, se széphez, se kevésbé széphez, mert egyszerűen pár vihogós p*csa összetörte az önbizalmam. Hiába szemeznek velem vagy mosolyognak rám a lányok, egyszerűen nem merek...

20F

2011. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azokhoz megyek oda, mondjuk nagy részük visszautasít... Szerencsére bunkó visszautasítást még nem kaptam, de olyanokat hallok, hogy néha nagyon összeszorul a gyomrom
2011. aug. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 namondomatutit válasza:
Én nagyon megbántam, hogy egy elképesztőn gyönyörű lányhoz nem mentem oda hétvégén. Legközelebb.... persze javítanikel a következő lehetöségnél. egyszer élünk vagy max. kétszer
2011. aug. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Igen, ismerem ezt a fajta lenézőset is, hihetetlen mennyire el tudnak szállni maguktól, csak azért mert szépek...de tényleg vannak olyanok is, akik tök normálisan viszonyulnak mindenkihez...csak mondjuk nem akarnak kezdeményezni, és megisszák a levét annak, h pár bunkó csaj elküldte a pasikat a fenébe, így már eleve bátortalanok.
2011. aug. 21. 12:45
 6/38 A kérdező kommentje:
Utolsó: legközelebb tényleg menj oda, hátha tök normális.
2011. aug. 21. 12:45
 7/38 namondomatutit válasza:
Jaés a szépp lányok sokszor nagyon jellemtelenek ;) persze ez demagóg általánosítás-szagú, de mégse az
2011. aug. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
49%
Én iszonyat fikás vagyok csajok terén, 10ből 1t tartok szépnek:D Mostanság megvan a bátorságom, hogy odamenjek, de volt már, hogy az a vihogós típus volt, mondtam, elmegyek a mosdóba, majd leszólítottam egy másik csajt, és amikor az első meglátta, haverjaim mondták, hogy szomorúnak tűnt, majd amikor barátnői elkezdtek nevetni, ő is... Hülye sztori, csak ennyit a tettető csajokról:D
2011. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, az is baj, hogy nem vagyok szépség, és emiatt a dumámmal kell őket levenni a lábukról:D
2011. aug. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

12:33 vagyok.


Az a baj, hogy az, hogy hogyan viszonyul másokhoz, meg milyen belülről az nem igazán látszik kívülről. Ha látszana, akkor nem lenne annyi megalázott, kinevetett fiú. Én amúgy elméleti szinten hiszem, egy olyan lány létezését, aki tényleg ilyen "fullos" és emellett normális, kedves, nincs elk*rvulva, de gyakorlatilag még sosem hozott össze a sors eggyel sem. Persze lehet én vagyok rossz környezetben.

2011. aug. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!