Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Jól ismerjük egymást a lánnyal, szerelmet vallottam neki, elhívtam randizni.(eddig legjobb barátok voltunk) Dunaparti séta lesz. Írtam neki egy verset, ami sokak szerint elég jó. Ha randi végén odaadom neki, és rábízom ,hogy ha akarja itt rögtön, de hag yúgy gondolja otthon olvassa el, az jó?(megjegyzem, ez az első randink, mármint közösen)

Kérésre elküldöm a verset, de légszi egy keresztnevet írjatok a válaszhoz, mert nem akarom a szóban forgó lánynak is elküldeni :)


2011. aug. 21. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ez de ééééééédes! hú egy ilyen romantikus pasit szerenék! :) nekem elküldhetred :D Niki 15/L
2011. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! Fiú vagyok, úgyhogy küldheted! Én is írok verseket én már "jártas vagyok benne", csak én még sohasem írtam szerelmes verset! :) Az elgondolásod nagyon romantikus, sok sikert! :)
2011. aug. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

jajj de aranyos =)

nekem is küldd el létszi =)

Lili/16

2011. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Küldöm mindenkinek :)
2011. aug. 21. 13:30
 5/16 A kérdező kommentje:
Első Két Válaszolónak nem tudok P.ü.-t küldeni, állítsátok be, hogy lehessen :) Vagy adjatok meg e-mail címet.
2011. aug. 21. 13:33
 6/16 anonim ***** válasza:
megcsináltam :) már vároom :D
2011. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elküldtem Tünde :)
2011. aug. 21. 13:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Küldtem egy e-mail-t, csak rossz az a cím! Mondj egy címet :D
2011. aug. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szilvasi.bence@citromail.hu
2011. aug. 21. 13:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Mostmár beállítottam tudsz e-mail-t küldeni :)
2011. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!