Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztunk, utánamjött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztunk, utánamjött, bejelölt fbon. Folytatás? Többi lent.!

Figyelt kérdés

Szóval.:) egy szórakozóhelyen találkoztunk, szemeztünk, de azt hittem, hogy csak nekem tetszik, én neki nem. mikor jöttem volna el, utánam jött (de észre se vettem, csak mikor megfogta a kezem és magához húzott:$) elkezdtünk beszélgetni, megmondtam neki a nevem, (3puszival elköszöntünk), aztán eljöttem. ma nézem a fbom, bejelölt.:))

tehát a kérdésem az, hogy innen hogyan tovább? várjam, hogy kezdeményezzen? jövőhéten is megyek a "törzshelyre", ahol összefutottunk, lehívjam? vagy várjak? és ha ő hív el, akkor elmenjek? s.o.s.:S:)))

előre is köszi a válaszokat.:) puszpacspáá^^


2011. aug. 21. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lány vagy akkor hagyd, hogy ő kezdeményezzen! Szerintem ezek jelek rá, hogy tetszel neki és előbb-utóbb megteszi, ha nem félénk. ha akarod jobban a tudomására adhatod, hogy bejössz neki :)
2011. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

lány vagyok, és a srác egyáltalán nem félénk.:)

hogyan adjam tudtára, h "van esélye"?? :/ :) köszönöm!

2011. aug. 21. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Küld el neki ezt a topicot.

Vagy mond meg neki!!!

Nem bonyolult! Nem fog megharapni :):)

2011. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Flört... vagy "mássz rá", vetsd be a női bájokat :) Első voltam.
2011. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem akarok "könnyűvérűnek" tűnni. hamar rámunna, aztán lapát.. nem mászok rá, inkább hagyom, hogy fűzzön, aztán ha úgy gondlom, hogy tényleg nem csak megdönteni akar, akkor majd énis nyitok..:) ribancokat minden bokorban talál.;) nem? :)
2011. aug. 21. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!