Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ciki olyan sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ciki olyan sráccal beszélgetni, aki egy idő után ezeket is írja nektek, és így próbál kedveskedni?

Figyelt kérdés
Pl. Aranyos vagy, édes vagy, örülök hogy megismerhettelek, sokkal jobb kedvem van általad.
2011. aug. 21. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

aranyos vagy - lekezelő.

édes vagy - nyálas.

örülök h megismerhettelek - snassz, behízelgő.

sokkal jobb kedvem van általad - olyan, mintha a vicclapok helyett beszélnél vele.


nem. nem ciki. csak találj ki jobb dumákat, mert ezek közhelyek,és ha a csaj akadékoskodó, akkor még sértőn is hathat. ellenben ha olyan beállítottságú, aki élvezi a nyáladzást, akkor siker.

puszpacspáá^^

15L

2011. aug. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 napietus ***** válasza:
100%

első fiatal kora ellenére jól látja :) "örülök, hogy megismerhettem/megismerhettelek" egyébként hivatalos elköszönő formula.


29/N

2011. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen beszélgetőtársam és baromira idegesít. Állandóan rám ír és nyomja az ilyen szövegeket. Bár, ha tetszene elviselném, de alapból nem ezek a nyálas pasik jönnek be.
2011. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy látom, a lányok azt élvezik, ha földig megalázzuk őket? Vagy mi van? Ha valaki már kedves, akkor nyáladzós is? Pf. Ez hm.. gáz.
2011. aug. 21. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Ebben van valami...egyszer csaptam a szelet egy lánynak és amikor kedves voltam vele akk nagyon elutasíttó volt...aztán vissza tértem az én kis életemhez keztem roszz lenni...erre a csaj nem randira hívXDDD...nem mentem el rá de ez akk.is tök buuli
2011. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

írhatod nyugodtan. Én szoktam neki örülni. (Persze csak azoknál, akiket jobban ismerek)


Az a baj igazából, hogy a mai világban sosem tudni, hogy csak azért írja, mert azt akarja, hogy te legyél neki az x-edik, vagy mert tényleg egy kedves, aranyos, érzékeny embert lát benned. Inkább beszélgess vele sokat. Szerintem a bókolgatásnál százszor többet ér egy elmélyült beszélgetés.


Sok sikert!

2011. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most nem azért, de általában Én is odafigyelek, a Tölem telhetö maximális módon, hogy mit és hogyan írok.

Általában megjegyzik, hogy nagyon komolynak hatok stb...


Egy pár ilyen reakció után felvettem csak úgy találomra lányokat az msn-en és így kezdtem írni" szia hogy vagy" "tök jo hogy felvetél kösz" "am naon jó csaj vagy azé vetelek fel"..... és így tovább!


Láss csodát, nem is voltam már ciki...!

2011. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

nekem is ír hasonlókat egy srác aki jelenleg udvarol nekem, és mindig tökre elpirulok tőle :)) jól esik.

19/L

2011. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 napietus ***** válasza:
100%
azért a "földig megalázás" és a sablon kedveskedés-nyálzás között van még pár fokozat...egyébként szerintem egy férfi udvarias legyen és korrekt, ne kedveskedős.
2011. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Újabb tanulság, hogy a nőkkel, soha, semmikor sem szabad kedves lenni. Mindegyik a romantikus álompasiról fantáziál, de amikor eljön, akkor egyből kiakadnak, hogy férfiatlan, nyálas gyökér.

Ha nektek ez kell, rajtam nem fog múlni.

2011. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!