Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire buta és átverhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire buta és átverhető a nagy nők része szerelemben?

Figyelt kérdés
Ja és azt se mondja senki, hogy a nők nem felszínesek, mert SOKKAL felszínesebbek, mint a férfiak.:)
2011. aug. 21. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

hat ez mar regota igy van. de nem csak a szerelem terén. valahol láttam egy videót ahol erről van szó.


pl milyen szép piros kocsi, vegyük meg ezt. holott férfiakat érdekli ccm, LE, nm, évjárat meg minden.


úú de jó nagy tv, megvesszük? minket egyéb tulajdonságai is érdekelnek.


ugyanígy vannak pasikkal is külső alapján válasszák ki a megfelelőt. amelyik csak azt mondja nem kulso alapjan itel, es nem erdekli mennyi penze van, az hazudik :S:D

2011. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerelem elvakít.

Persze van, akit nem lehet átverni. Engem például sosem vágtak át.

2011. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 napietus ***** válasza:
sok embernek nincsen agya. anélkül meg nehéz az élet :D
2011. aug. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám, annak aki azt írta, hogy csak a pénzetek kell, meg hogy külső alapján ítélünk, hogy ez rohadtul nem így van. Igen fontos a külső, hisz egy kapcsolatban a szexualitás is fontos, az a bizonyos vonzalom, de ez nem csak a külsőn múlik, hanem a kisugárzáson, stb... Amúgy meg a kérdésre válaszolva nem minden nő buta, illetve átverhető a szerelemben, csupán naivak, hiszékenyek. Szeretnék elhinni, hogy a párjuk tényleg szereti majd őket és szeretnék viszont kapni, amit ők kínálnak fel a szeretett személynek... A felszínességről meg csak annyit, hogy ez nem nemtől függ, hanem embertípustól...:S
2011. aug. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kivétel vagyok. Én még azt sem hiszem el, amit kérdeznek. +nagyon racionális vagyok.
2011. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!