Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy a történtek ellenére nem hív fel randi után?

Figyelt kérdés
A héten találkoztam egy fiúval, minden rendben volt,nagyokat nevettünk, láthatóan jól érezte magát (pedig aztán én megérzem,ha nem így van) , és még meg is kérdezte,hogy láthat-e még? Minden mondatával azt erősítette meg,hogy kellek neki. Ennek ellenére még nem hívott fel. Mi lehet az oka?
2011. aug. 21. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem csak veled randizott D: és megkérdezném hogy hány évesek vagytok?D
2011. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
pont ez ami most van h 1 kicsit húzza az agyad és beindulj..nyugi biztos felfog hívni
2011. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk, nem gyerekek:D
2011. aug. 21. 14:41
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Mosakodtál randi előtt? Lehet hogy csak jó színész :D
2011. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen. a következő randijainkról is beszélt már, aztán egyszer csak nem jelentkezett többet. egyszer kerestem, egy munkahelyi elfoglaltságra hivatkozott, ígérte, h majd keres. ennek több hónapja.

én 20 vagyok, ő 26. ennek ezek szerint nincs köze a korhoz.

2011. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen a múlt hónapban (én harminc múltam és ffi. vagyok). Nagyon kellemesen telt egy találka egy lánnyal, kb. két órát beszélgettünk. A végén azzal váltunk el, hogy keressük egymást. Én kerestem, ő nem reagált azóta sem. Nyilvánvaló, hogy ilyenkor több vas van tartva éppen a tűzben... Vagyis nálad is (és szerintem az én esetemben is) az a válasz, hogy esélyes vagy (voltál), de volt melletted egy nálad esélyesebb is. És azért nem pattintott le, mert kivárta, hogy vajon mi lesz a másik ismeretségből, beindul-e a kapcsolat. Te voltál a vésztartalék arra az esetre, ha nem jönne össze neki a másik. De vélhetően összejött, és később ezek után meg már nem foglalkozik veled, illetve azzal, hogy megkeressen és elmondja, hogy mi a pálya. Ha két-három nap után semmi visszajelzés, akkor mindenképp tovább kell lépni.
2011. aug. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idő telt el a randi óta? Aranyszabály, hogy várni kell pár napot, mielőtt hív.

Te nem tudod felemelni a telefont?

2011. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez a negyedik nap. áhh..tudod, női büszkeség. túl erős:D
2011. aug. 21. 22:05
 9/10 Solarian ***** válasza:
Az hogy egy érzelmi tuskó/antiszociális
2011. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

"ez a negyedik nap. áhh..tudod, női büszkeség. túl erős:D"


Ha neked a női büszkeség fontosabb, akkor meg is érdemled, hogy ne keressen. Bezzeg a férfiak mondjanak csak le a büszkeségükről.

Lehet, hogy talál egy sokkal jobb jelöltet és már nem fog keresni.

A végső határ egy hét. Ha eddig nem keres, akkor valószínűleg már nem is fog.

2011. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!