Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak diszkóba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak diszkóba?

Figyelt kérdés
A kérdés egyszerű és talán a válasz is,mivel tök ismeretlenül megy ez az egész így nyugodtan leírhatom mekkora nyomorék vagyok,17 éves fiú vagyok és még nem volt barátnőm soha,az elmúlt 6 évben konkrétan 2 próbálkozásom volt 2 lánynál,eléggé el tudja venni a kedvem ha látom h senkinek se kellek,ilyet nem kéne mondanom mivel 2 csaj még nem a világ,tudom tudom.de ez most mindegy A lényeg: gyáva alak vagyok,de már elegem van belőle,h ilyen vagyok,szombaton életemben másodszor megyek diszkóba,és nem is feltétlenül azzal a céllal h csajozzak,csak jólérezni magam,kicsit talán táncolni is,de miről lehet egy ismeretlen lánnyal beszélgetni,ha tökre nincs közös témánk?,mert csak a testiség,tetszik-tetszik dolog,nem ez érdekel,jólenne egy rendes barátnő.Szóval h álljak a szombat estémhez? :) Láttam lenn igazán szép csajokat... de nem tudok mit kezdeni velük...segítség...
2011. aug. 21. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj a szüleidtől egy óvszert, dörgölőzz háturól a csajhoz és mutasd fel a hozományod. Tutira bekapja a horgot...meg egyebet.
2011. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 twinky ***** válasza:

Nem olvastam vegig, de...

Kiszemeled, tancolsz vele, meghivod italra (a 2. es 3. lepest akar ismetelheted is), elhivod valami nyugodtabb helyre, leultok, beszelgettek, felajanlod, h hazakisered, elkered a telefonszamat, delutan felhivod...

Vagy megmutatod a koteg Deakigazolvanyt, veszel neki valami draga es edes piat, megmondod, h BMW-d van es hazaviszed.

2011. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha Tankcsapda koncerten vagy akkor lerugod és felsegíted
2011. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ne legyél nyomulós, és ne nézz (ki) úgy mint egy kiéhezett perverz, tapasztalatlan köcsög.

először menj oda a bárhoz, igyál valamit, szemlélgesd a parkettet. olyanhoz menj oda, aki többször rádnézett már, esetleg mosolygott rád, látszik rajta hogy bejössz neki. majd menj oda hozzá, hívd meg egy italra, cseveréssz vele. hívd el táncolni, majd megint igyatok.

attól függ mit akarsz, ha szexet, akkor kérdezd meg nincs-e kedve sétálni, majd hívd fel magadhoz.

ha csak ismerettséget, táncoljatok, besélgessetek sokáig, számcsere.

2011. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!