Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy társkeresőn ismerekedtűnk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy társkeresőn ismerekedtűnk meg és sokat msnezünk ez szép és jó de rákérdeztem, hogy találkozhatunk-e azt mondta igen, meg benne van a csaj de azt mondta majd fog szólni, mikor és nem sokára hamarosan szol majd. Mi lehet a hátérben? Nem értem

Figyelt kérdés

Ez mit jelent az a nem sokára mához képest?

Vagy nem látok át msn hogy bármit, írhat. Nem igaz? De nem úgy tűnik, mert állandóan vissza ír.

Képet is cseréltűnk.


2009. ápr. 15. 23:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%

szkit! szerintem hanyagoldd az ilyen "tarskereso" baromsagot, legy realista, keresd az igazit csipj fel egyet egy szamodra ismert heylrol, ott tobb az eselye hogy ossze is jossz vele

fatercosta

2009. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Én is ismerkedtem már társkeresőn és én azt mondom msn-en nem a legjobb beszélgetni mert azt ír a csaj amit akar. Ez a nem sokára a mához képest jelentheti (jelenthette volna) azt is hogy mindjárt hív hogy gyere át ma este de mondhatta, volna azt is hogy csak holnap esetleg holnap után vagy az után esetleg holnap után kiskedden május negyvenedikén (átverés!!!!).


Meg az is elhet hogy a kép cserűn sérűlt be a lány amikor át kűldted neki a tiédet. Fullos gádzsi egyébként?

2009. ápr. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

bocs de a gadzsi nem a ferfit jelenti??

fatercosta

2009. ápr. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
de webeztem már vele amugy bejővűnk egymásnak
2009. ápr. 15. 23:44
 5/17 anonim ***** válasza:
69%

nagyon nem azt :D

különben neked meg azt javaslom hogy vegyél egy inget aztán menjél sörözni, szedj fel ott egy csajt, valami jó helyen, na már interneten, mi lesz így a világból, mindenki webszexel majd, meg web-szeret?

2009. ápr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
amugy a távolság miat van msn!! Meg amugy bele szeretem a csajba de hogyan dericsem ki hogy nem kamuzik a talirol meg hogy komojan gondol-e engemet mert ojanokat ír hogy nem hiném hogy hazudna bene
2009. ápr. 15. 23:59
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
nem kell a legrosszabbra gondolni lehet hogy csak nem készült még rá föl... legalábbis magamból kiindulva szerintem ez lehet. mert hát az első az legyen tökéletes. vagy lehet hogy mégtöbb infót akar tudni rólad, lehet hogy tart tőled hogy ki vagy mi vagy.
2009. ápr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Komám, a helyesírásodat nézve én is tartanék egyelőre a találkozástól. :)
2009. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nincs a netes ismerkedéssel. Ugyanúgy működhet, mint bárhogy máshogy.

Egy dolgot viszont fontos észben tartani és ehhez nagyon tartani magad: amíg nem találkoztatok személyesen, addig ne éld bele magad semmibe!!! Élőben egész más lehet.

Azon kívül amíg csak netes beszélgetések folynak, addig szerintem egyáltalán nem bűn, ha egyszerre több emberrel is tart valaki kapcsolatot. Ez nem megcsalás, hisz nincs is kit megcsalni, elvégre nem járhatsz valakivel, akivel még sose találkoztál személyesen. :)


A net után az élő találkozás szerintem sokaknál egy nehéz dolog. Találkozni valakivel, aki netről már annyira sok mindent tud rólam és tetszik is nekem, ugyanakkor lehet, hogy élőben elfutnék előle, mert annyira ellenszenves... nehéz és nagy bátorság kell hozzá szerintem. (Persze biztos van akinek ez könnyedén megy, de az valószínűleg eleve élőben is könnyedén építi a kapcsolatait és úgymond "nem szorul rá" az internetre.)


Szóval a lehetőségek:

1. még fél a személyes találkától

2. te is egy vagy a sok közül és előbb másokkal beszélt meg randit. Ez sem gond. Lehet, hogy téged választ, lehet, hogy nem. Ne aggódj ezen, majd elválik.

2009. ápr. 16. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
ne gondolj egyből a legrosszabbakra. Tudod a nők (én is az vagyok) körülményesek tudnak lenni. Lehet el akar menni fodrászhoz, vagy körmöshöz, vagy fogyni akar még pár kilót, vagy egy csúnya pattanás van rajta, vagy letört a foga. akármi lehet a háttérben. Ha akar tőled valamit, akkor rövidesen jelentkezik, de ha nem és csak álltat akkor küld a fenébe.
2009. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!