Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy normális nem plázacica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy normális nem plázacica csajnál aki amúgy jól néz ki egy vicces srácnak mennyi esélye van hogy összejöjjenek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

hat ha az a srac, jofej es nem csak humoros, akkor biztosan, csak midig a helyzettol adodoan tudhatod meg

fatercosta

2009. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A vicces srác menjen oda a nem plázacicás csajhoz, és kérdezze meg tőle szemtől szemben!:)


Azért útravalónak jó ha tudod, hogy nem minden a humor, nem kell mindig viccesnek lenni...ha pedig úgy veszed észre, hogy ez a stílus nem jön be neki, akko gyorsan hagyd abba! A lényeg az, hogy arányosan legyél komoly és humoros!:)


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
attól hogy valaki nem plázacica, és valaki vicces mért kéne összejönniük......egy a millióból, nem csak ez számít
2009. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak külső paraméterek..ettől még a csaj lehet nagyon jó fej vagy egy nagy bunkó is. Lehet, hogy elutasít, lehet, hogy nem...ennyiből nem lehet megmondani.
2009. ápr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

50% az esélyed.

Vagy jó vagy nála, vagy nem...

Viszont!A csaj által elfogyasztott alkohol mennyiségével egyenes arányban nő az esélyed.

2009. ápr. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én spec nem vok plázacica és elég sokan mondták h szépnek tartanak. nekem inkább a vicces srácok jönnek be mert h én is feszt nevetek tehát nekem ezért jönnek be jobban az ilyen srácok!
2009. ápr. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!