Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem gáz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz egy 153cm-es lány, és egy 180cm-es fiú páros? Csók közben elég érdekes lehet a 27cm. Nem? :S

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 21:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
De eléggé. Nem értem miért kell minden alacsony retardáltnak magas faszi.
2011. aug. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, sőtt! Én aszt szeretném, ha úgy csókolna meg a barátom, hogy lehajol hozzám, olyan jó lenne............
2011. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha téged illetve titeket zavar akkor az a gáz.


Én 191cm vagyok barátnőm 164cm. Nem gáz, sőt még hajolni sem kell hozzá, elég előredönteni a fejem, neki meg pont hátra egy picit. Még az sincs hogy nyújtózkodnia kellene neki.. (nincs rajta magassarkú)

2011. aug. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A srácnak kényelmetlen lehet egy idő után, tapasztalat alapján mondom, nekem is rogyasztani kellett exbarátnőmnél folyton csók közben, és egy csomószor csak azért hagytam abba, mert kényelmetlen volt.
2011. aug. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
üljetek le valahova is úgy könnyebb lesz
2011. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De cuki *-*

És mért lenne már gáz? :D

Nálunk is van 20 centi különbség :P

2012. febr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz sebes a térded..Ha érted :D
2012. nov. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!