Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz ebből valami? VAgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami? VAgy akarhat valamit?

Figyelt kérdés
Van ez a badoo nevezetű oldal. Ezen kezdtem el beszélni egy sráccal, de nem is nagy beszélgetés, mert igazából szinte csak levelezünk.BEjelölt iwiwen is. Aztán csinosnak is nevezett. Később meg azt mondta hogy gondja van a nettel...de mégis feljött, meg visszaírt, szóval lehet csak kerül msn-en. DE ha kerülne, akkor meg szerintem nem írna vissza arra, amit írok, meg nem kérdezne. Szerintetek lehetséges, hogy akar is valamit? Vagy jobban megismerne? Mert nekem nagyon tetszik, és érdekelne:(:)
2011. aug. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Akarja a gyerekpotyogtatódat az már biztos.
2011. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
IWIW? Maradiak...
2011. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:D:D Én a facet mondtam neki először, de mégis iwiwen jelölt:S
2011. aug. 27. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Találkozzatok.
2011. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát írta,hogy reméli, hogy egyszer majd találkozunk. És nem is lakik messze, szóval én benne lennék, és írtam is neki, de konkrétan még semmi. Szóval azt várom, hogy Ő szóljon először, én nem akarok nyomulni:/:)
2011. aug. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!