Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mi a baj velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Most mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Már semmit sem értek ,nem vagyok se verekedös nincsenek zürös ügyeim ,se rendörségi akkor mért nem akar velem járni egy csaj sem ?Kedves vagyok ,rendes ,öszinte igaz nincs se kocsim se sok pénzem ,nem iszok nem bulizok ,nem is dohányzom ,akkor hol a hiba ?A munkatársaim azt mondják én egy fönyeremény lennék egy csajnak .Probálok neten társkeresöbe ismerkedni de mindenki leráz .Tegnap voltam egy csajjal a strandon és elötte is beszéltünk és azt mondta hogy bejövök neki ,de tegnak rátértem és azt mondta mégse akar semmi kapcsolatot .Ugyhogy elegm van ,eddig egy csajom volt 22 évesen de az is egy nagy ribanc volt mint utolag kiderült .És szerintem kicsit gáz hogy 24 évesen nincs senkim ,fogalmam sincs mit lépjek mit csináljak .Ha eddig nem sikerült akkor már szerintem ezután se .Pedig tényleg jo lenne ha mással is megoszthatnám az éltem ....lányok fiuk irjatok most mégis mi lehet a baj velem ?
2011. aug. 27. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi. így alakult. nem volt szerencséd. tegyél érte hogy ne legyen így. ismerkedj, ismerkedj, menj társaságba, a netet lehetőleg a sor végére hagyd csak. és ne nyomulj soha senkire, ne látszódjon hogy ezt akarod : barátkozz, flörtölj, legyél laza! légy kedves a lányokkal, mondj szépeket, ne térj a tárgyra azonnal! hódíts a viselkedéseddel! tanuld meg hogyan kell!
2011. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ebben a cipőben járok 22 vagyok. Hidd el nincs veled baj, a világgal van a baj, mert amit mi képviselünk az manapság nem játszik. Szal én bevettem a leszarom tablettát vagy bele botlok valakibe vagy nem, de amit én megtettem nem is egyért és semmibe vettek, innentől kezdve kisujjamat sem nyújtom addig, míg nem látom, hogy ő is vevő a dologra. Legyél türelmes, cikinek érzem én is, de ez van.
2011. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"nem vagyok se verekedös nincsenek zürös ügyeim ,se rendörségi akkor mért nem akar velem járni egy csaj sem ?Kedves vagyok ,rendes" Pont ezért...
2011. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rossz helyen ismerkedsz. A netet felejtsd el, nagyon ritka, hogy találsz hozzád hasonló értékrendű lányt a társkereső oldalakon. Én a helyedben elmennék vmilyen tanfolyamra, ami érdekel, vagy olyan helyre sportolni, ahol közösségben vagy. Én a párommal úgy ismerkedtem meg, hogy elkezdtem aikido-ra járni, barátok lettünk, majd rá 2 hónapra összejöttünk. Jelenleg 1 évesek vagyunk, szerintem hajrá, keress valamit ami megegyezik az érdeklődési köröddel.
2011. aug. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy a környezetembe, ki hogy találta meg élete párját, hidd el apróságokon múlik:


1. (Én) Utaztam vonaton, első hetem volt az egyetemen. Velem szemben ült egy srác ,aki épp rajzolt. Erre figyeltem fel. Azt hittem művészetis és eszembe jutott ,hogy én is ilyen irányba terelődtem volna szívesen. Aztán megkértem hadd nézem meg pár rajzát. Utána nem beszéltünk. Mikor leszálltunk azt hittem többé ugyse láttom... de aztán elkisért a kollimba és vitte a csomagomat is... Később heti egy éjszakát sétáltunk együtt. Mindig beszélgettünk. Barátok voltunk. Egyre jobban vonzódtunk egymáshoz, megszépültünk a másik szemében. Fél évre rá már jártunk. Nekünk az volt a szerencsék ,hogy nem úgy indult az egész, hogy kell egy társ, csak barátkoztunk. Sosem hittem volna, hogy ez lesz belőle.


2. Ismerősöm Kriszti (hívjuk így) már sok kapcsolaton túl volt. Hamarosan harminc lett volna és nincs senkije. Sokaknak meg csak szere kellett volna. Épp beletörődött, hogy vén lány marad. Egyik nap elindult munkába. Sajnos az a pékség ahol uzsit szokott venni zárva volt, ezért kénytelen volt elmenni a következő háztömb mögötti pékségbe. Az ott lévő úton sétáltatta egy férfi a kutyáját. A kutya odament Krisztihez, ő meg megdögönyözte az ebet. Beszédbe elegyedet a gazdival... Később Kriszti mindig arra járt, aztán összejöttek... összeházasodtak... gyereket nevelnek. Krisztinek csak annyi kellett ,hogy más irányba menjen dolgozni. Ő se hitte volna, hogy talál rá a párjára.


3. Gábort sikerült rávennem, hogy nézem meg egy kiállítást ami a rómaiakról szól. Nehezen de elment. Ott nem értette a használati tárgyak működését és egy mellette álló lányt kért meg, hoy magyarázza el (azt hitte, hogy itt dolgozik) a lány kente vágta a dolgot. Azt kiderült ,hogy ő is vendég. Gábor bocsánat kérése jeleként elhívta egy kávéra. Szóba került, hogy ő mennyire nem ért a történelemhez. A lány szívesen állt rendelkezésére. Párszor segített neki töriből. Aztán összejöttek ,egy évre rá.


Sokszor a szerelemhez idő kell. Meg kell ismerni a másikat. Szerintem barátkozzál te is. A lányok sokkal könnyebben nyílnak meg olyan férfinak, aki nem a kezeire pályázik. Értékes csak akkor lehetsz bárki számára is, ha ismeri belső értékeidet.


Nem rontottál el semmit. De nem adsz időt magadnak.

Egyébként ha anno a párommal úgy ismerkedek meg, hogy ő össze akar velem jönni, nem biztos, hogy adtam volna neki esélyt és beadom a "legyünk csak barátok" dumát. Kellett 2 hónap, mire azt éreztem ,hogy hiányzik, és folyton rá gondolok.

2011. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem vagyok se verekedös nincsenek zürös ügyeim ,se rendörségi"

"Kedves vagyok ,rendes ,öszinte igaz nincs se kocsim se sok pénzem ,nem iszok nem bulizok ,nem is dohányzom"

őőőőő hát sztem ott a hiba, hogy a legtöbb csaj szereti (legalábbis itt a faluban) a bevállalósabb fiúkat, sztem csak légy laza, ne dohányozz, meg ne is legyenek rendőrségi ügyeid, a többi majd összejön idő múlva csak várj!

(nem tudom hogy ez segített-e):D

2011. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt csinálok amit akarok, az vagyok aki vagyok. Ha ebben senki nem akar társamul szegődni, vagy nem talál megismerésre méltónak, hát le vannak sajnálva.

34 ffi

2011. aug. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!