Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha 21 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha 21 évesen csak egyszer voltam nővel?

Figyelt kérdés
Eddig egy lánnyal jártam és egy másikkal volt egy éjszakás kalandom. Sajnos ez két éve volt. Sokáig úgy voltam vele, hogy majd csak megtörténik velem az, hogy véletlenül belebotlok valakibe és rátalálok az igazira, de ezalatt nem találtam magamnak senkit. Még csak alkalmira sem futotta, pedig szoktam próbálkozni, nem arról van szó hogy várnám a sült galambot. Neten is szoktam próbálkozni, ha úgy érzem, kezdek elkeseredni, hogy még miért nincs senkim. De ott sem jött össze egyszer sem, szóval nem tudom mit tehetnék. Gondolkodtam azon is hogy bárokban meg discoban kéne csajokat felszedni, de rájöttem, hogy nem tudnám úgy elképzelni önmagam, mert az valahogy nem én vagyok. Sokan mondják, hogy bulizzak meg ismerkedjek mindig, de én eléggé visszahúzódó fiatal srác vagyok és ezek nekem mindig nagyon nehezen mentek. Hiába próbálok változni, szerintem ez a világon a legnehezebb feladat. Lehet, hogy túl sokat filózom mindenen, de ezen sem tudok változtatni. Ha ellátnátok néhány értelmes tanáccsal, annak nagyon örülnék. Persze tudom vannak olyanok is akiknek vérükben van az ismerkedés és ezrt képtelenek megérteni az én problémámat, de nekem ez a világ legnehezebb dolga. Folyton ezen görcsölök és tudom, hogy ha nem tenném, sokkal simábban mehetne minden, de ezen sem tudok változtatni. Szerintetek életem végéig egyedül maradok?
2011. aug. 27. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

téged is megfog találni az a lány aki így szeret amilyen vagy önmagadért és nem a "maszkért" higgy benne én is ezt teszem:)

22f

2011. aug. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, jól esnek a biztató szavak. És jó tudni, hogy nem én maradtam egyedül ezzel a problémával, viszont a környezetem tele van boldog párokkal, akik kézenfogva sétálnak az orrom elött, és ez mindig rosszul esik. :(((
2011. aug. 27. 20:39
 3/12 anonim ***** válasza:

Nyugi én még egyszer sem voltam!


22/f

2011. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem baj a te időd is el fog jönni én is sokat agyalok ezen többit is mint amit kellene,de majd csak alakul,az élet nagy fordulatos és változatos néha:)
2011. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát amúgy éép olyan vagyok mint te pontosan!!


A túl sok agyalásra a gyógyír pár doboz sör! NÁlam bevált, azóta nagy csajozós lettem ám! :D

2011. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csatlakozom 22 vagyok én sem voltam még, várom az igazit, nekem nem kellenek a lotyók. Tudom gáz, de mist csináljak. Én is vágyom társra. Kb ugyan az jellemző rám is, majd csak lesz valahogy.
2011. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, reménykedek még én is abban, hogy rátalálok arra a lányra. Na majd ha kvetkezö szülinapomnál is egyedül leszek, akkor fogok jobban kiakadni.
2011. aug. 27. 20:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Az enyém hamarosan itt lesz 23., én se várom...
2011. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél visszahúzódó, törd fel a gátlásaid és minden ürüggyel beszélgess idegenekkel:D Én most nyáron jöttem rá, hogy ha egy mosoly és törődés még a legcinikusabb sggfejeket is megtöri egy idő után:) Azóta vannak barátaim és volt egy-két futó kalandom is, de sokkal sikeresebb lettem csajok terén is, mert érzem, hogy bennem megtalálják az emberek a boldogságot:D
2011. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha végképp nem megy egyedül a változás akkor szerintem nézz egy el pua előadásra, pont az ilyen srácoknak van, akik nem tudnak mit kezdeni az csajozással. Vannak könyvek, valóban hasznosak, amik elmagyarázzák a mikénteket és miérteket és a fórumon vannak tapasztalok, történetek a blogon pedig találsz pár videót érdemes belenézni.


[link]

[link]

[link]

2011. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!