Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél kizáró ok lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél kizáró ok lehet az, ha a srác gizdább mint a lány?

Figyelt kérdés

Előzmények:


felkeresett egy lány egy társkereső oldalon, elkezdtünk beszélgetni. jól elvoltunk. aztán szóbakerült a külső. képcsere megvolt, ezután már kamozni is akart. megtörtént azis. fél óra után egyre jobban szemet szúrt neki, hogy milyen vékony az arcom. mondtam, hogy vékony alkat vagyok.

mikor megkérdezte, hogy hány kg vagyok, és hány cm,(178/54), én megmondtam, erre ő majdnem lehidalt.

5 perc mulva kam kikapcs valami ócska indokkal, és érezhetően megváltozott a kettőnk viszonya. szinte hűvössé vált a csaj. elkezdett beszélni arról, h a focista alkatú srácok tetszenek neki, meg stb. a rákövetkező napokban nem keresett. így hát kerestem én, de érződött, hogy egyáltalán nem akar beszélgetni.

meg kell jegyezni, hogy egy normál alkatú, vagyis inkább picit sportos csajról van szó, aki egy pár centivel alacsonyabb nálam.

tényleg ennyire befolyásoló tényező a külső?

mindketten 21 évesen vagyunk


2011. aug. 27. 22:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
igenXD
2011. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nem az a baj, hogy súlyban kevés vagy, de most gondolj bele, ha érzed, hogy emiatt nem keres téged, akkor szerintem felesleges menni utána, mert úgy sem vagy az esete. :S ez van. keresni kell olyan csajt, akinek bejön.

18L

2011. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha csak amiatt hátrál vissza, akkor hagyd a fenébe...
2011. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
igen, nekik csak a külső számít amúgy, akármit is kamuznak állandóan, hogy nem a külső a lényeg
2011. aug. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Sajna igen... mikor megismertem életem párját, akármilyen hülyén is hangzik, a letört foga nem zavart annyira, mint ha nem lett volna nagyobb darab nálam.
2011. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
hagyom is, van bennem annyi tartás, hogy ne pitizzek neki, csak nagyon bánt, hogy lehet jól meglettünk volna, ha "meg tudok neki felelni". igazából hibásnak érzem magam
2011. aug. 27. 22:56
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként tényleg a külsőre megy a többség (hangsúlyozom, a többség és nem mindenki, még mielőtt valaki általánosítással vádolna meg). Csak egy példa: Nemrég váltottam ezen oldal alapján egy lánnyal néhány levelet, majd megtörtént a képcsere. A következő levelében már azt írta, hogy "bocs, de az ilyen típusú pasik nem jönnek be". Hozzáteszem, nem volt egy tökéletes kép, mert szinte teljesen oldalról készült rólam, de azért mégis felismerhető volt az arcom. Azóta sem hallottam felőle, pedig ennek már vagy 2 hónapja...
2011. aug. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

Ne érezd magad hibásnak. Alkatilag én sem vagyok még átlagosnak sem mondható (176/60). Ha ez kizáró ok lenne egy lánynál, hát azt elküldeném a fenébe. Én például akármennyire szeretnék hízni, és ezt segítendően hiába eszek annyit mint egy ló, egy grammot sem tudok hízni. Emiatt nem én vagyok a hibás. Ha nálad is ez a gond, ne okold magad.

21/f

2011. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

22:55 vagyok.


Emiatt ne hibáztasd magad! Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor csak légy türelmes, és hidd el, lesz olyan, aki elfogad úgy, ahogyan vagy! Futni a lány után pedig tényleg nem érdemes.

2011. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
hát a 178/54 elég extrém, ez szerintem minden lánynál kizáró ok lehet, én pl 170/56 vagyok de ez se sok.. menj gyúrni és 2 pofára tömd a kaját, még ha nem is vagy nagyon éhes..
2011. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!