Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom a barátom fejéből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom a barátom fejéből kiverni az exét? (többi lent)

Figyelt kérdés

A barátommal romantikus vacsorára mentünk és tök jól éreztük magunkat és egyszer csak megjelent az exe és miután elment teljesen megváltozzot. Feszült lett, siettetett és nem lehetett vele rendesen beszélni. Fél éve vagyunk együtt és az exével még elöttem 1 évvel szakítottak....és mégis látom rajta h még mindig van valami.... mit csináljak h ezt a köteléket elszakítsam??? Köszönöm h végig olvastátok. Normális válaszokat várok.


20/L


2011. aug. 28. 00:21
 1/7 anonim válasza:
Írd át más formátumba. ^^
2011. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
fogsz egy kalapácsot, ráversz a hülye fejére 5-6ot, utána elmész az országból.
2011. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KartoffelKatze ***** válasza:
Hát, bizonyára beindult valami kellemetlen érzés a párodban.Ami ezt kiváltotta. Hát, ebbe nem szeretik a férfiak ha bele szólnak, maximum csak annyit tudsz tenni, h megpróbáljátok elkerülni őt.
2011. aug. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KartoffelKatze ***** válasza:
Vagy adsz neki valami lazító szeretkezést amivel elfelejtheti az exét. De még az is célra vezető lenne, ha jobb lennél nála az ágyban. Akk tuti, h csak te lennél neki az akire csak gondol.
2011. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a nagykalapácsot javaslom. Azzal ki lehet verni. Csak egy suhi... :-D


Egyébként meg ne izgasson a dolog (tudom, tudom, az nem olyan egyszerű), de ez el fog ám múlni. Ha szeret téged, akkor egyre kevésbé fogja felkavarni egy ilyen találkozás.


Pedro

2011. aug. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat!! Lehet hagyom még egy kicsit h legyen túl rajta biztosan.
2011. aug. 28. 00:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy párom, életem szerelme, teljesen kitörölte az agyamból az előző életem szerelmét. De tudom, ha hirtelen szembejönne velem az utcán, nagyon-nagyon mélyen érintene.

10 éve nem láttam, már nem tudnék belé szerelmes lenni, és mégis megrázna. A mostani párom helyesebb. Láttam videót a neten a régi páromról egy honlapon és látom, hogy meghízott, tokája van, sokkal-sokkal jobban tetszik a mostani párom és tényleg imádom.

Szóval van ami nem múlik el akkor sem, ha lezártuk. És néha valami visszahozhatja. Fél év nem nagy idő.

Két dolog lehet:

a párod még nem zárta le az exét. Ez esetben nem tehetsz semmit, te csak menekülésre kellettél neki, úgyse fog szeretni.

De lehet az is amit leírtam, hogy már téged szeret, csak hirtelen feljött a múlt.


Nem veheted el tőle teljesen a régi érzéseket. Emlék szintjén megmaradnak.

2011. aug. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!