Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy beforgatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy beforgatom magam?

Figyelt kérdés
Az a problémám ,hogy alig van felénk csaj. Szinte mindnek van valakije "pont ezért. Akikről meg tudom ,hogy nincs senkijük túl fiatalok vagy nem igazán fog meg bennük semmi. Mire meg erőt veszek magamon hogy azért mégis legyen már valakim addigra tuti elutaznak vagy kiderül van pasijuk vagy simán lekoptatnak ,mert nem én vagyok az esetük hanem minimum egy milliomos filmsztár kéne nekik itt Bivalybasznád közepén. Az a vicc ,hogy nem vagyok ronda se nálam sokkal ratyibb srácoknak olyan szép csajokkal vannak ,hogy csak pislogok. De én nem vagyok az a fajta hogy ráhajtsak más barátnőjére. Abból mindíg csak a háború van errefelé. Én meg nem háborúzok olyanért akit nem is ismerek. Háborúztam pont eleget. Nem tudom hol a hiba de valamit úgy érzek nem jól gondolok. Vagy nem tudom mi a baj. Magamba keresem folyton a hibát. Hogy látjátok ezt a dolgot? Az a vicc hogy még az alpári romáknak is magyar barátnőjük van én meg nem értem miét vagyok már vagy 2 éve egyedül?
2011. aug. 28. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:

"filmsztár kéne nekik,a még nálam ratyibb,magamban keresem a hibát"

Baj van az önbizalmaddal,ha nem v megelégedve magaddal,próbálj meg olyasmit csinálni magaddal/magadon ami fejleszti az önképedet.

Nem véletlenül van az h ha van barátnőd,mintha több lány környékezne meg mint egyébként,valahogy megérzik ha az egóddal baj ,vagy éppen a helyén van :)

2011. aug. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajna én is eléggé félénk vagyok az ismeretlenekkel (főleg a srácokkal!) Én sem szeretném azt, hogyha lenne pasim, akkor valami idegen srác bekavarna....

A "ragyibb" srácoknak azért vannak "szebb" csajaik, mert nekik tényleg van egójuk (ami nekem egy szintig még elmegy!), de akkor gondolhatod, hogy milyen "félénkek" azok a csajok, akik velük járnak. Elárulom, semennyire... Akik ilyen "menő" srácokkal járnak, azok a csajok egyáltalán nem félénkek (vagy a srác annyira rámenős volt, hogy végül beadták a derekukat). A csendes lányokat az a baj, hogy a legtöbb srác észre sem veszi, mert nem lógnak egész nap a plázákban, nem riszálják magukat a pasik előtt...

2011. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!