Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez csoda vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez csoda vagy csak furcsa véletlen?

Figyelt kérdés
Ma reggel álmodtam egy fiúról akit még az életben nem láttam. Egy nap csak odatévedtek hozzánk és elkezdtünk hülyülni és egyszer csak megcsókolt aztán hirtelen felültem,mintha csak egy rémálom lett volna és csörgött a telefonom én felvettem és egy vad idegen fiú szólt bele és azt mondta, hogy az éjjel velem álmodott és nagyon szeretne megismerni. Én megkérdeztem, hogy honnan tudja a telefonszámom és ő meg azt mondta, hogy az is benne volt az álmunkban, hogy megadom neki a telefonszámom. Most csak megőrültem, vagy mi van? mert azt már nem álmodtam, hogy hívnak telefonon...:O
2011. aug. 29. 12:48
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
hát én ilyenről még nem hallottam :))
2011. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
Találkozzatok :)
2011. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

még mindig álmodsz

INCEPTION!

2011. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Második vagyok :) amúgy nagyon romantikus lenne ha így ismerkednétek meg :) Sok sikert! :)
2011. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de nagyon furcsa volt és nagyon megijedtem...
2011. aug. 29. 12:55
 6/39 anonim ***** válasza:
tök jó!talizzatok.valakinek volt csoda az életében
2011. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
biztos csak álmodtad a telefonhívást:P
2011. aug. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
tuni nem, mert telefonhívásokat nem szoktam álmodni...
2011. aug. 29. 13:13
 9/39 twinky ***** válasza:
100%
Alice, nem megmondtam, hogy ne allj szoba a feher nyulakkal, es foleg ne fogadj el toluk semmilyen szaritott gombat!?
2011. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
nézd meg a telefonod híváslistáját újra, mert biztos hogy a hívás is az álmod része volt. lépj túl rajta Viki
2011. aug. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!