Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létesítenétek párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létesítenétek párkapcsolatot olyan emberrel, akinek elváltak a szülei?

Figyelt kérdés
Ez hátráltató tényező?
2011. aug. 29. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na idefigyelj! nekem is, -mint ahogy még rengeted másik embernek-, elváltak a szüleim, amiről nem én tehetek, mégis én szenvedem meg! Én úgy tudtam, hogy ez magánügy, de úgylátom találtak/találtál még egy okot, ami miatt diszkriminálni lehet az embert! Nem tudom ki vagy, és mit képzelsz magadról, ahogy azt sem, hogy az ilyen emberek miért élnek! Tehát a társadalom nevében kérlek, hogy takarítsd el magad, mielőtt más tenné...
2011. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit diszkriminálni, éppen azért kérdem, mert nekem váltak el a szüleim!
2011. aug. 29. 19:20
 13/16 anonim ***** válasza:

Nincs olyan ember a világon, akinek ne lett volna életében lelki sérülése. Sőt, egy gyereket jobban megvisel az, ha a szülei rossz házasságban élnek, mintha elválnának.

Szóval ennek semmi jelentőssége nincs, ha amúgy ő normálisan áll a kapcsolatokhoz (tehát nincs az, hogy soha nem akar megházasodni, gyereket...stb). Sőt amúgy van olyan, aki pont a szülei példáján okulva sokkal felelősségteljesebben áll a házassághoz...

2011. aug. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
de szerintem ez senkit sem érdekel manapság,legalábbis én még nem hallottam olyanról, hogy valaki azért nem jött volna össze a másikkal, mert annak elváltak a szülei. Miért veled ez megtörtént, vagy te miért kérded?
2011. aug. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
dehogy is, tökre l*szarom a szüleit
2011. aug. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

barátnőm anyukája sose volt házas, becsúszott a gyerek, apja nem vállalta, gyerektartást se, elég fura körülmények közt élnek. meglehetősen problémás család. ettől még miért ne járnék vele? őt szeretem, nem a félresikerült családját...

nekem meghalt Anyukám. most amikor ezt megtudja barátnőm, szerinted szakitania kellett volna, mert én biztos sérültem és már nemis vagyok képes normális kapcsolatra??

öregem, elég retardált vagy ha szerinted elvált szülők miatt nem jön össze vki vkivel...

válasz igen, és nem hátráltato tényző

2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!