Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért romlott meg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért romlott meg ennyire a "kapcsolatunk"?

Figyelt kérdés
Az egyik évfolyamtársammal (ő 16/l én 16/f) tavaly tök jó viszonyban voltunk, beszélgettünk sokat, elmeséltük egymásnak a bajainkat, meg minden. Sokan össze is akartak minket hozni, de csak haverok voltunk. De miután bepasizott, épp csak köszönünk egymásnak, nagyon elhidegült. Ennyire megváltozott volna? Ha már van pasija, a haver nem is számít?
2011. szept. 2. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Ember!Honnan a f@szomból tudjam?
2011. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szard le...az ilyen nem érdemli meg a barátságodat. hasonló problémáim voltak nekem is a nyáron, és megszoktam, hogy tovább kell lépni. ilyenkor látszik meg, hogy ki az igazi barát és ki az, aki csak kihasznál, mert éppen nincs senkije. van fiú-lány barátság, de csak addig, ameddig valaki nem jön össze mással...(persze van kivétel, de ritka)
2011. szept. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy féltékeny legyen rá a pasija azért hogy más srácokkal is dumál :S
2011. szept. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom verd meg kalapáccsal! akkor biztos beszélgetni fogtok!
2011. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nedr4x ***** válasza:
39%
büdös vagy és amikor beszél veled a szájszagod se épp kellemes számára ragyás vagy dagadt vagy,fogyj le és tüntesd el a pattanásaidat
2011. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
könnyen lehet hogy ő nem barátként tekintett rád.. lehetséges hogy várta a közeledésedet felé. de mivel ez nem következett be talán úgy döntött hogy nem vár rád többet és keres valaki mást. hogyha így van akkor te máris kiestél a képből
2011. szept. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sokan csinálják ezt! ha van pasijuk akkor már csak annak élnek és a többi ember fejére szarnak! elfelejtik a barátaikat/haverjaikat meg egyben azt is ha esetleg véget ér a kapcsolat lehet hogy nem lesz kivel megbeszélni a dolgokat és nem lesz kinek a vállán sírni! hiába a szerelem nem szabad megfeledkezni a barátokról! én megfogadtam hogy soha nem leszek ilyen!

18/L

2011. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!