Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol/hogy lehet normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol/hogy lehet normális csajokkal megismerkedni?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

Ennek a kérdésnek a kapcsán jutott eszembe. (nem én nyitottam, de egyetértek a kérdezővel)


Buliban ugye oldottabb a hangulat, de ott gyakorlatilag tűt keresünk a szénakazalban. Menjek oda az utcán valakihez? :) Nem vagyok az a félénk fajta, de erre így nem igazán tudom rávenni magam.

Hetente párszor le szoktam menni futni, ott általában mindig látok valami jó csajt, de mit csináljak? Állítsam meg? Milyen ürüggyel? Mivan, ha elutasít?


Ha lehet értelmes lányok válaszoljanak.

(no offense ribancok)


22/F


2011. szept. 4. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy merre van ez meg az,és kérd meg hogy vezessen el oda (ha nem siet persze) nem kell pont a te környékedre,menjetek a város másik felébe :D
2011. szept. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért csinálnak qrvát magukból mert máshogy észre se veszik őket. Mindig a nagyobb ribik kelendőbbek az ilyen érzékeny jelentéktelen lányok meg szívhatnak vagy beállnak a libasorba.


Amúgy meg futás után, gondolom le szokott nyújtani, odamehetsz hozzá, megkérdezed milyen gyakran jár van-e barátja ilyesmik. Elutasít akkor ez van, legalább éltél a lehetőséggel és nem azon agyalsz később, hogy mi lett volna ha leszólítod.


20/l

2011. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmm aszem igazad van. Köszi.
2011. szept. 4. 11:51
 4/6 OneLike válasza:
neten biztos ne :|
2011. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A futáshoz még egy ötlet: ha látsz egy szimpatikus lányt és egyedül van, kérdezd meg, hogy csatlakozhatsz-e hozzá, mert pl. a haverod, akivel szoktál futni, lebetegedett, és te nem szeretsz egyedül futni. Szerintem egy próbát megérne. Ha elutasít, akkor is legalább megpróbáltad.
2011. szept. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Buliban ugye oldottabb a hangulat, de ott gyakorlatilag tűt keresünk a szénakazalban.

-Honnan tudod! Lehet, hogy már neki is elege van a "buliból", és mást szeretne. Meg kell próbálni.


Menjek oda az utcán valakihez? :) Nem vagyok az a félénk fajta, de erre így nem igazán tudom rávenni magam.

-Lehet, hogy pont azon agyal, hogy "Nekem miért nincs normális pasim? Meg kell próbálni.


Hetente párszor le szoktam menni futni, ott általában mindig látok valami jó csajt, de mit csináljak? Állítsam meg? Milyen ürüggyel? Mi van, ha elutasít?

-Már miért járna el egy Nő futni? Hogy fit legyen és karbantartsa magát magának/valakinek. Lehet, hogy neked.

Meg kell próbálni. Mosoly-szia-majd szöveg:te már régóta csinálod, alig bírlak követni...hasonlók.


(Összegezve:1.,Mindig próbálkozni kell.2.,Férfi vagyok 31.)

2011. dec. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!