Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak? (blablabla ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak? (blablabla ez csak az végett a szöveges izé végett)

Figyelt kérdés
tetszik egy fiú nem tudom a nevét és meg szólitom majd holnap de mit mondjak neki? mivel lépjek mingyárt oda hozzá?
2011. szept. 6. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:

"Szia tetszel. Van kedved beszélgetni?"


Ha elég nagy lesz a meglepetés, később jókat fogtok heherészni a nyitányon.

2011. szept. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia nyuszi, van répád? *.*
2011. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
na utolsó ilyet nem mondok...első hát nem toom félek megmondani neki h tetszik nekem mert h elutasit
2011. szept. 6. 20:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van, de ha így nem, máshogy se fog kiderülni...
2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig nekem tökre tetszene.. :(
2011. szept. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló gondolom fiú vagy...mind1 ma nem láttam de holnap megpróbálkozok....de mivel álljak elé? Szia, nagyon cuki vagy. Tetszel nekem, és én neked? ezzel álljak elé na nem....
2011. szept. 7. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Cserkészés :)

Minden nap elmész mellette, és csak egyszerűen odaköszönsz mosolyogva :)

Kapásból le fogja vágni miről van szó. A 2. alkalom után keresni fogja a tekinteted, és ha csak azt látja h. mosoly mosoly mosoly, akkor sima ügy........................

2011. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ...csak nem tudok vele mikor találkozni...holnap a barátnőmnek megmondom h keresse meg az ő sulijába hátha ott van mert külön suliba járunk és ha oda jár akkor lehet h van esélyem
2011. szept. 7. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!