Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik nekem de nem merem neki elmondani hogy tetszik mer nehogy lekoptasson vagy ilyenek mit csináljak hogy össze tudjak vele jönni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem is kell azonnal elmondanod neki, h tetszik! Hívd el valahova, beszélgessetek... Mért koptatna le?? o.O Meg különben is... ha folyton azon jár az eszed, h le fog koptatni, akkor le is fog! Ne foglalkozz ezzel... Hogy össze tudj jönni vele, ahhoz kell beszélnetek is, nem?! :O :D hajrá, ne félj, és szurkolok! Majd írd meg, h mi volt! )
2011. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Plátói szerelem olyan, min kívülről nyalogatni a lekváros üveget... :D
2011. szept. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

:D szerintem simán mondd el :) baj nem lesz belőle,maximum pofára esel..és? :D jön majd más

20L

2011. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha nem mersz elé odaállni kérj meg valakit h puhatolózzon, hogy hogy áll hozzád, bejössz e neki, ilyesmi. ha egy kicsitis pozitív a válasz elhívod valahova azt csá
2011. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is ma koptattak le vonaton. És? Semmi sincs. Hozzátartozik az élethez, nyugodtan mondd meg neki, hogy mi a szitu és hívd el valahova, ne légy szívbajos és beszari.
2011. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És miről beszéljek vele??
2011. szept. 7. 20:08
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Az ilyen gyávaság nem érdemel sikert sem megoldást!!!


Ha lekoptat, akkor próbálkozol újra, de nem élheted úgy az életedet, hogy mindentől tartasz és ezért meg sem próbálod!!!

2011. szept. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De miről beszéljek vele?
2011. szept. 11. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megmond neki...menjél barátkozz össze vele, viccelődj, hivd el valahova...csak lazán.A dolgokat nem muszály kimondani, érdekesebb ha rávezeted a személyt.Olyan mint a csókolózás, nem jelented be előre hogy most meg fogod csókolni hanem egyszerüen közel hajolsz hozzá és megcsókolod.
2011. szept. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyu. lány vagyok. azt ajánlom, ne mondd el neki rögtön. előbb beszélgess vele szokta, hogy megkedveljen, aztán mondd meg neki. és akkor utána ha jól fogadja már simán megy az egész, ha nem tetszel neki. akkor nincs mit tenni...le kell mondanod róla.

Miről beszéljetek? kérdezd a napjáról, hobbijáról, filmekről, ami érdekli. pl. ha érdeklik az állatok, vagy a rajz/festészet stb.

én is szurkolok neked ;) sok szerencsét

2011. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!