Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért teszi ezt a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt a kiszemelt jófiú? Kérlek olvassd el!

Figyelt kérdés

Eddig csak a rosszfiúk jöttek be, most meg megismertem egy „jófiút”. És az a naív lányka vagyok sajnos. Ezért nem is volt még hosszú kapcsolatom mert inkább kiléptem ha láttam a másikon hogy nem gondolja komolyan. Szóval könnyen belementem egy kapcsolatba de könnyen ki is ábrándultam még az elején..


Az ő elmondása szerint nem szereti ha egy lány bunkó, tiszteletlen a szüleivel, és undorító egy részeg lány látványa. Nem keveredjen bajba.. normálisan viselkedjen

Egy lány legyen aranyos, kedves

Ő régebben bulizott, azt hogy mennyire nem tudom.. de mégis az a visszafogott jó srác volt az iskolában is. Nem volt tiszteletlen tanárokkal sem, aranyos, kedves volt velük. Vkitől azt hallottam hogy nem bulizós típus inkább nézzünk meg egy dvd-t típus. Fél a csalódástól..


Eddig félre ismert. Azt hitte mindig csavargok. „nekem zajlik az életem neki nem” ezért általában az én beszélek a többet :D Megakart nevelni mondta hogy mi a jó és mi a rossz. Közbe magamat is egy visszafogott lánynak mondanám. Csak volt egy időszakom mivel a szüleim tiltottak egy csomó mindent volt egy lázadós korszakom. 17,5 évesen engedtek először bulizni, e következő fél évben bepótoltam a dolgokat. Bajba keveredtem. De már lecsitultam visszagondolok és szörnyű lánnyá váltam de ezt meg is láttam, azóta újra a régi vagyok. Ezt neki elmeséltem részletesebben hogy megértse egyáltalán milyen vagyok. Ekkor láttam rajta hogy jobban tetszek neki mert nem ilyen lánynak gondolt..


Egyszer megkérdeztem tőle h tetszik e neki vki és erre ez volt a válasz:

„szerelmes nem vagyok, de tetszeni tetszel, akkor nem beszélgetnék most sem veled sztem vagy ha igen akkor sem ilyenekről.. de csak ismerkedjünk, ne siessd el a dolgokat, oks?”

Meg hogy mit gondol rólam:

„hát az tetszik h nagyon barátkozos

és nem vagy távolságtartó

kicsit szeleburdi lány vagy :D

de rendes normális kedves leány vagy :$:P”


Kisugárzásomról:

„te nagyon közvetlen lány vagy

ez tetszik benned

meg olyan kedves aranyos

érdeklődő ;) ”



Aztán 2 hétre rá csak úgy spontán mondta hogy tartozok neki egy csókkal, én meg meg kérdeztem mit követtem el ezért. És hogy mikor adhatom meg a tartozásom, mert kamatozik ugyebár ha minél később.. stb. aztán megkérdezte mikor szeretném és mondtam hogy holnap. Erre meg meglátjuk oks?

Eljött a holnap, rám írt facen hogy szia. Én is irtam neki aztán mondta hogy pill. Eltelt 1 óra semmi. Írtam neki sms-t hogy hova tűnt, erre se válaszolt. Aztán jól van nem kerestem, egy kicsit visszaakartam vágni neki, hogy érezze hogy én jól vagyok nélküle is és hogy azért ő is tegyen értünk. Így nem kerestem facen.. irkáltak nekem hogy menjünk bulizni, hívtak 3an is és mondtam menjünk. Gondolom ezt látta is. (mindig fent volt chaten de nem írt sose, semmi bocsánat mintha megse kapta volna az sms-t) Úgyéreztem neki kell lépnie.. Na és este fel is hívott hogy mi újság.. Szóval bevált. Még egy kicsit húzni akarom az agyát hogy felfogja hogy ilyen lányból ritka van mint belőlem… Lehet az a baja hogy túlságosan önálló vagyok, megvan a dolgokról a véleményem, gondolok a jövőre.. És mondta is h nem olyan vagyok mint a többi lány..

Mi mindig csak spontán találkoztunk, ha megbeszéltünk vmit abból nem lett semmi sose mondott biztosra semmit.. Dolgozik így kevés az ideje. 9 után ér rá..


Állítólag neki volt már komolya kapcsolata. 2 évesek is. Én magamat tapasztalatlannak mondanám. De mégis a viselkedése alapján amiket elmeséltem barátaimnak, mindegyik megkérdezte hogy lehet hogy még szűz? Én is gondoltam erre. De egyszer bezsélgettünk erről és aztmondta 17 évesen vesztette el és 4 lánnyal volt már eddig és mindig várt rájuk, nem az az egyéjszakás típus... Ő most 22.


És nemtudom mit csinálok rosszul. Meddig várjak még. Egyszerűen nekem csak ő kell…

Bocsánat ha egy kicsit bonyolultra sikeredett. Megpróbáltam egyszerűen és röviden megfogalmazni de nem sikerült... és így is sok mindent kihagytam.


18/L


2011. szept. 9. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem olvastam el..
2011. szept. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor ne írj. Tényleg megköszönném a normális válaszokat. Szerintem nem úgy fordultam hozzátok hogy ilyen hasztalan választ kapjak vissza.. Megkértelek ha nem akarod elolvasni ne olvassd el megértem de akkor nem kell a kommentár, menj a vissza gombra.
2011. szept. 9. 20:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem egy játék, ne tégy úgy, mintha az lenne. szerintem húzni valakinek az agát butaság. Vele beszéld meg, mert nem tudhatjuk, miért nem ért rád rögtön. Lehet, hogy csak tényleg fontos dolga akadt.
2011. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Antaraxx ***** válasza:
82%
sztem csak szórakozik nem??
2011. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
hát hogy a szöveg alapján nem 18 nak gondollak az biztos. azthiszem h te még kicsi vagy egy 22 éves sráchoz :D
2011. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 20:27es!

Nagyon köszönöm a válaszod. Egyet értek azzal hogy a szerelem nem játék. De én elmondtam már neki mit érzek. Többször is beszéltünk erről. És így kicsit sebezhetőnek is érzem magam. Néha olyan mintha csak én tennék értünk, ezáltal már nemtudom ő mit akar. Aztmondja nem akarja elsietni. De én ettől a választól tartok. Mert kétesélyes vagy igen vagy nem. Nem akarom magam túlságosan beleélni. Mert mi van ha nem? (ok lesz más, van még csomó normális.. de erre nem akarok gondolni) Nem szeretnék róla könnyen lemondani, mert szerintem ő olyan akiért érdemes harcolni.. Ezáltal nekem ez egy visszajelzés lenne hogyha eltűnök, hiányol e, még mindig érdeklem e?! Nem akarom hogy tulságosan nyomuljak mivel ő mondja hogy ne siessem el. Remélem érted mit akarok mondani. Még1x köszi megy a zöld kezecske

2011. szept. 9. 21:17
 7/11 A kérdező kommentje:

Antaraxx!

Igen én is ettől tartok, amikor ezt említettem neki akkor azt mondta hogy ne támadjam így le mert még alig ismerem és nehéz őt megérteni de reméli majd megértem.. De szerintem ő is tart ettől.. Nem akartam nagyon belemenni a régi párkapcsolatos dolgaiba mert az a múlt, max majd későbbiekben. De legalább így megérteném.

2011. szept. 9. 21:26
 8/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Egy 22 éves se viselkedhet úgy mint egy 22 éves. Mindenki más. És attól is függ milyen volt az élete. Milyen környezetben nőtt fel.. Mindennek megvan az oka.

És az hogy a kapcsolatokban nem volt szerencsém, attól még megvan a véleményem a dolgokról. Nem gondolom magam éretlennek hozzá. Csak fáj hogy mindig csalódtam. És így én is bizonytalan vagyok sajnos. Próbálok ezen változtatni.

Az elmúlt 1 évben sokat változtam. És ez a srác hogy jött nagyon örültem neki, mert teljesen véletlenül, nem is számítottam rá és a gondolkodásunk is hasonló. Talán azzal lehet a baja hogy szeleburdi vagyok… Muszáj annak is lenni.. Nehezen nyílt meg nekem a srác. Láttam rajta hogy nagyon óvatos.. meséltem magamról jó sokat így tudtam belőle kicsikarni dolgokat. És érdekelte mi van velem, kérte hogy meséljek. Mondtam hogy én már annyit meséltem inkább meséljen ő. Erre meg azt mondta hogy nagyon szeret engem hallgatni…

2011. szept. 9. 21:27
 9/11 Antaraxx ***** válasza:
egy biztos, ha azt érzed, h egyoldalú az egész, hagyd
2011. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat :)
2011. szept. 10. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!