Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy szólítsak le egy lányt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsak le egy lányt a suliban? (Kifejtés lent. )

Figyelt kérdés
A helyzet a következő. Van egy lány a suliban, akit kb. 1 éve ismertem meg. Nagyon tetszett és úgy vettem észre, hogy én sem voltam közömbös neki. Csak aztán elfelejtődött a dolog, nem is igen beszéltünk azóta egymással, de az utóbbi időben úgy vettem észre, hogy elég gyakran néz. Valahogy le kéne szólítanom a suliban, csak nem tudom, hogyan csináljam. Erre kérnék ötleteket. Előre is köszi a válaszokat!
2011. szept. 9. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
hé kicsi lány ó szia helló
2011. szept. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 BlackSword ***** válasza:
89%
Helósziaszevasz!!! Gyere fel a kérómba olyat mutatok, hogy bezarsz... És akkor megmutathatod neki a tizenhuszon ezres paladinodat...
2011. szept. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szünetben menj oda hozzá beszélgetni. Pl. köszönj, majd kérdezgesd, hogy hogy telt a nyara, várta-e a sulit, stb.. millió téma van még. Remélem segítettem:)
2011. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 krvua ***** válasza:
57%

ejakulálj a mellére majd kérdezd meg:

''csá köcsög kee kóla?''

2011. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
szerintem a köcsög nem a legjobb szó....
2011. szept. 11. 19:46
 6/13 A kérdező kommentje:
amúgy jó lenne ha értelmes válaszokat is kapnék... de ha nem, az se baj, legalább röhögök egy jót a sok humoros emberkén...
2011. szept. 11. 19:48
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
odamész és megkérdezed: "szia nem láttad véletlenül X-t vagy Y-ont" (csak valami haverod nevét vagy mittomén valami tanárt...) ha van egy kis mázlid és pont nem 2 percel előtted futott össze X-el vagy Y-nal, akkor azt mondja, hogy "nem". Erre Te: "akkor mind1 majd megkeresem később... amúgy hogy vagy? mi újság?" és innen már beszélgethetsz vele tovább, aztán elhívhatod valahova, vagy cselekedhetsz a céljaidnak megfelelően...
2011. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Én is most ehhez készülődök :D bár gondolkozok rajta hátha jobb lenne, ha először facebookon írnék neki egy üzit, mivel még úgy sem ismer. Meg aztán én nem tudok csak úgy odamenni és leszólítani valakit, főleg mikor társaságban van.. Olyasmit meg biztos nem kérdeznék kezdésnek, hogy milyen volt a nyara, meg ehhez hasonlókat.
2011. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképpen szólítsd meg! Találj ki valami témát, amiről elkezdhettek beszélgetni! Tapasztalatból tudom, h talán a lány zavarban van és nem mer megszólítani... :)
2011. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek az értelmes választ..;D úgy néz ki, marad a leszólítás..:D csak azon gondolkodom, mint az egyik válaszoló, h szinte mindig a barátnőivel van a suliban, szóval elég nehéz lesz egy alkalmas pillanatot találni, de a facebook... hát, nem tudom..
2011. szept. 11. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!