Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első tali lesz és nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első tali lesz és nagyon izgulok azt se tudom hogy mit csináljak :$$ Kérdésed túl rövid?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel nagyon összemelegedtem és megbeszeltünk egy talit de annyira izgulok meg minden hogy azt se tudom hogy mit csináljak :$

például emegyünk sétálni akkor fogjam meg a kezét?

Lehet 2 puszival kezdeni?

Mi fér bele?

És hogy tudnám a tudatára adni hogy nagyon szeretem?:$$

előre is köszi a válaszokat! :dd


14/F (a lány is 14)


2011. szept. 12. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne kapkodj azzal a "nagyon szeretem"-mel. :)

2 puszi: OK. Búcsúzásnál is, csók még nem kell.

Kézfogás: első randin még nem feltétlenül, de akár OK is lehet.

És próbálj minél kevésbé izgulni (bár emlékszem még, milyen volt: csodálatos :).)


Sok szerencsét!

(38/F)

2011. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. szept. 12. 01:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Két puszi vagy három, attól függ mi a mai divát nálatok . :D Szerintem találj ki valami interaktív programot, mondjuk menjetek el biliárdozni, ha a lány nem tud, akkor megtaníthatod. Vagy csocsózni, bármi ami közben tudtok nevetgélni, és akad téma is elég, ráadásul nem kell egymással szemben ülnötök csöndben, ha éppen nagyon izgultok, és nem tudtok miről beszélgetni. Ne görcsölj rá, hiszen azzal csak elrontasz mindent. Fogd fel úgy, hogy ha nem sül el jól, akkor tanulsz belőle, és következőleg egy másik lánnyal már sokkal jobban fog sikerülni a randi. És akkor biztos ez is nagyon jó lesz. Legyél spontán, vicces és laza. Sok sikert. :)
2011. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20/L (utolsó)
2011. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én - lehet kicsit hülye vagyok - de a mostani eszemmel egyenesen megmondanám a lánynak, hogy bizony izgulok, mert nagyon fontos lenne nekem, hogy jól sikerüljön ez a nap.

És valóban jó ötlet valami aktív tevékenység, ami közben oldódik a feszültség és természetes akár egy kis testi közelség is.Szerintem nem szükséges mindenkinek 007-es ügynököt megszemélyesíteni ahhoz, hogy egy lány vonzónak találja. Biztosan többet ér a természetes és valódi érzéseket kinyilvánítani, amibe kisebb bakik is bőven beleférnek!

2011. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Mikor taliztok adj neki puszit. Sétáljatok, vidd el pizzázni. Aztán kísérd haza és lesmárolod. A smaci végén pedig megmondod neki h Szeretlek ♥ . ilyen egyszerű.
2011. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy bátor és mit szeretnél tőle. Ha hosszútávú dolgot akkor kár bármit is siettetni, előbb ismerd meg, és dönts el hogy passzoltok e egymáshoz. Ha gyors pár hetes dolgot akkor meg nyomulj.


A szeretlek-et hagyd, az még ráér. Szerelem lehet első látásra, de a szeretet dolog az kialakul. A 2t könnyű összekeverni.


Az hogy mi fér bele az csak tőletek függ. Puszi alap, végül is nem barátot szeretnél hanem barátnőt.


22/f

2011. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!