Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki tetszik nekem, és például óra elött jelent és rám néz akkor zavarba jön meg tesin is mikor rám néz elmosolyodik, meg sokat is szoktunk beszélni, van amikor csak hosszan egymás szemébe nézünk, csak félek megkérdezni tőle mert lehet rámenne a barátságunk, Tudniillik én alacsony vagyok, ő magas. (15/F)
2011. szept. 12. 01:23
 1/5 Span ***** válasza:
45%
Nem, nem tetszel neki csak ég a vágytól, hogy letörpézzen de nem akar bunkó lenni!
2011. szept. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most tényleg így van vagy csak hülyéskedsz?
2011. szept. 12. 01:45
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Vedd már észre az iróniát az első válaszban. :D Fiatalok vagytok még, nincs mit vesztened. Menj oda hozzá, és hívd el suli után egy üdítőre. Ez lehet baráti is, vagyis veheti annak, magyarul nem veszíthetsz semmit. Beszélgettek egy üdítő vagy egy süti mellett, utána már az övé a következő lépés. Ha bátortalan vagy elhívtni konkrétan, akkor említsd meg neki suliban, hogy olyan jó lenne enni egy sütit, de délután sajnos senki nem ér rá eljönni veled. Ha tetszel neki, erre biztos reagálni fog és mondjuk elhív . :)
2011. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek. az első válaszoló pedig csk hülyül
2011. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd Meglátjuk. :)
2011. szept. 12. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!