Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van akkor ha olyan típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha olyan típusú vagyok akit felkel szedni? Mert magamtól képtelen vagyok lányokkal kapcsolatot teremteni..19f

Figyelt kérdés
vannak olyan lányok akik az ilyen visszahúzódó félénk fiúakt mint én merő egyszerűséggel úgymond "felszedik"?
2011. szept. 12. 07:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Van, de mégis a legtöbb lány nem kezdeményez, vagy nem mer, mert a fiú "dolga".
2011. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, akkor a lányok fognak udvarolni neked.
2011. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

FEL KELL !!!

Ha az igekötő és az ige között egy harmadik szó áll, a kifejezést szavait külön írjuk le.


Az igekötő és az ige között leggyakrabban a következő szavak állhatnak: akar, fog, kell, lehet, nem, ne, sem, szabad, van, tud, szeretne, is stb.



Például: fel akar hívni, ide fog jönni, rá szabad tenni, meg kell magyarázni, ki tud takarítani, el nem mondhatom, át sem adta, le ne döntsd, meg is fogta, össze lehet csomagolni stb.

2011. szept. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jól van na reggel van.
2011. szept. 12. 08:43
 5/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: az van akkor, hogy vársz a sült galambra. Vagy bejön, vagy nem.
2011. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"visszahúzódó félénk fiúakt"? eh?

:)))

2011. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jól van reggelig fent voltam és álmos vagyok.

és egyébként is értelmes szó:D:D:D:D:D:D

2011. szept. 12. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
fejlődj PUA -vá és meg tudod csinálni! :D
2011. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!