Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Miért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináljátok ezt velünk? Miért vagytok ilyenek?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam a pasimmal, mert rájöttem, hogy hazudik és csak kihasznál engem, azt mondta, hogy nem érti miért hisz szeretett engem meg minden, de nem hittem el. Aztán láttam, hogy még aznap kapcsolatban van egy lánnyal, hát kíváncsi vagyok rá, hogy egyes fiúk miért ilyen balf*szok???? Miért töritek össze folyton a szívünket? Mivel jobb nektek?? A fiúk miatt már kezdem megutálni a szerelmet. egyszer a büdös életben legyetek már őszinték is, és ne csak hazudozzatok össze-vissza!! 15/L
2011. szept. 12. 08:40
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja, bocsi a kicsit csúnya beszédért, de kicsit ideges lettem...
2011. szept. 12. 08:42
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Üdv a való világban. A kérdést a visszájára is lehetne fordítani, de a lényeg az, vannak rendes fiúk is, ahogy rendes lányok is. Csak idő kérdése megtalálni. ;)


29/F

2011. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki szerelmes akkor saját magát meg tudja győzni olyan dolgokról amik nem egészen úgy vannak.

Nem lehet, hogy a volt párod nem is úgy érzett irántad mint ahogyan azt te hitted róla ?.

A szerelem rendkívül naivvá és idiótává teszi az embert (kár hogy olyan jó érzés :) :)

Szerintem fiatalon (mert fiatal vagy) szerelmesen meggyőzted magad arról, hogy ő az igazi, vele éled majd le az életed, de ő egyáltalán nem így gondolkodott.

Ezért kár általánosítanod a pasikat. Egyáltalán nem ilyen a többség (aki már normálisan gondolkodik) persze vannak kivételek de azokat el is kerülik az értelmes lányok.

Lesz másik pasi majd az életedben. De hidd el, a lányok legalább olyan szemetek tudnak lenni mint ahogy te is leírtad. Így elég sok olyan pasi is van akik úgy éreznek mint te.


24/ F

2011. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy vannak, de tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy mégis miért csinálják ezt a lányokkal, miért használják ki őket???? HM???
2011. szept. 12. 08:49
 5/23 anonim ***** válasza:
46%

Nekik ez felsőbbrendűségi érzést nyújt.


Ezért kell csak akkor kapcsolatba lépni valakivel, amikor már tuti biztos vagy abban, hogy őszinte veled és nem csak kihasználni akar. Ez azt jelenti, hogy előtte kell adni pár hónap időt a megismerkedésre.

2011. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Azért mert élvezik a dominanciájukat, ilyen egyszerű a magyarázat. Élvezik azt ha valaki fölött uralkodhatnak.

Ő tudja, hogy uralkodott fölötted mivel amíg te itt sírsz ő már újabb lányt akar a lábai előtt látni.

2011. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem minden fiú ilyen és nem is nemfüggő mivel lányok is szoktak így viselkedni. Csak remélheted, hogy a másik lány időben kapcsol. Egy ilyen embernek nincs rosszabb érzés annál ha a másik fél hagyja ott őt.
2011. szept. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hali



Sajnos azért használják ki mert hagyják magukat.


Mert a lányoknak az kell ,hogy nézzen ki valaki jól ,ha ez megvan akkor szerelmesek lesznek és mindent elhisznek. Ezekután a fiú megunja talál mást és ugyan azt csinálja a következővel mint veled. A tanúlság az,hogy ne csak a külsőt nézd hanem azt is ,hogy mi van az emberek fejében ugyanis lehet valaki nem olyan divatos,szép,sportos stb ,de sokkal több van benne mint egy Don Juanban... Sajnos nagyon nehéz ilyen embert találni talán baráti körben lehetséges valakit megismerni utána amikor ismered talán tovább is lehet menni a barátságnál.


Sok sikert az életben!

2011. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Leszbikus még lehetsz :)
2011. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek az emberek.
2011. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!